ČO JE TO JAGUAR INCONTROL?

ČO JE TO JAGUAR INCONTROL?

INCONTROL JE RAD SLUŽIEB A APLIKÁCIÍ, KTORÉ VÁS SPÁJAJÚ S VAŠÍM VOZIDLOM A ZÁROVEŇ BEZ PROBLÉMOV A BEZPEČNE AJ SO SVETOM NAOKOLO.

Systém InControl presne naviguje, udržiava pripojenie a zábavu. Ak je to potrebné, zavolá pomoc a ešte viac. Srdcom je procesor Intel Multi-Core s vysokorýchlostnou ethernetovou sieťou a ovládanie prebieha cez dotykový displej, rovnako ako tablet. Vďaka funkcii diaľkového ovládania môžete svoj Jaguar ovládať z ľubovoľného miesta na svete. S asistenčnými systémami vodiča si užijete výkon svojho modelu Jaguar pri parkovaní v meste alebo počas jazdy na ceste.

INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM INCONTROL

INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM INCONTROL

S naším najmodernejším systémom zábavy vo vozidle sa budete baviť, zatiaľ čo navigačný systém vás dovedie do cieľa - od dverí k dverám. Systémy Touch a Touch Pro sú navrhnuté tak, aby jazda bola bezpečnejšia a zábavnejšia. Ide o naše doteraz najpokročilejšie informačno-zábavné systémy do vozidla. Pripojte svoj smartfón a využívajte aplikácie.
AUDIOSYSTÉMY MERIDIAN<sup>TM</sup>

AUDIOSYSTÉMY MERIDIANTM

Vďaka skvelej technológii od spoločnosti Meridian si hudbu podľa svojho výberu vychutnáte s väčšou jasnosťou a čistotou viac ako kedykoľvek predtým. Na výber sú tri audiosystémy Meridian. Meridian Sound System, ktorý je k dispozícii pre systém Touch alebo Touch Pro, Meridian Surround Sound System, ktorý je k dispozícii pre systém Touch Pro alebo Meridian Signature Sound System, ktorý ponúka dokonalý pôžitok.
KONEKTIVITA SYSTÉMU INCONTROL

KONEKTIVITA SYSTÉMU INCONTROL

V interiéri modelu Jaguar sa s balíčkami výbavy Connect a Connect Pro pripoja všetci jednoducho a užijú si skvelý pôžitok. Svoj Jaguar môžete ovládať aj na diaľku pomocou služby Remote Essentials alebo Remote Premium. A môžete si vybrať dodatočnú službu Protect a Secure Tracker, aby ste boli so svojím modelom Jaguar v bezpečí.
ASISTENČNÉ SYSTÉMY VODIČA INCONTROL

ASISTENČNÉ SYSTÉMY VODIČA INCONTROL

S asistenčnými systémami vodiča InControl sa budete cítiť bezpečnejšie na ceste aj pri parkovaní. S parkovacím asistentom minimalizujete riziko malých nárazov a škrabancov pri parkovaní v úzkych mestských uličkách. Funkcie vám pomôžu sledovať cestu, upozornia vás na nehody a nebezpečenstvo a aj v prípade, ak poklesne vaša koncentrácia.
MAP UPDATES

MAP UPDATES

Make sure your Navigation System is up‑to‑date by downloading the latest maps. Updating your maps ensures that the Navigation System holds the latest road layouts and points of interest – to present you with the best routes to reach your final destination.

Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.