SIEŤ CERTIFIKOVANÝCH KAROSÁRNÍ A LAKOVNÍ

Dôverujte svojej certifikovanej karosárni a lakovni Jaguar, ktorá vykoná opravy na vašom vozidle podľa najvyšších štandardov kvality.

Špecialisti našich certifikovaných karosární a lakovní absolvovali komplexné kvalifikačné školenie v oblasti schválených procesov opráv značky Jaguar. Dbáme na to, aby dokonale ovládali používanie jedinečných nástrojov a mali vysokú kvalifikáciu v oblasti opráv povrchov a obnovy konštrukcií. Sú jediní, na ktorých sa môžete spoľahnúť v prípade odborných opráv všetkého druhu, od drobných škrabancov až po rozsiahle škody po havárii. Môžete si byť istí, že používajú výhradne originálne dielce Jaguar, aby sa zachovala vaša záruka výrobcu. Nakoľko však záruka na opravy a diely nainštalované podľa štandardov značky Jaguar sa v jednotlivých krajinách líši, o konkrétnych podrobnostiach týkajúcich sa vašej záruky sa poraďte v autorizovanom servisnom stredisku Jaguar.

Kontaktujte autorizované servisné stredisko Jaguar alebo certifikovanú karosáreň a lakovňu Jaguar.

NITRA

 • JP-AUTO

  Dolné Hony 425/23, Nitra 949 01

  Tel: 0910 775 966

  0910 775 854

  Email: servis@jpauto.sk

BRATISLAVA

 • T.O.P AUTO PREMIUM

  Rožňavská 30, Bratislava 821 04

  Tel: +421 2 205 11 411

  +421 917 715 360

  Email: servislandrover@topautopremium.sk

ZISTITE VIAC

Jaguar XF Sportsbreak with pet accessories

PRÍSLUŠENSTVO

Upravte si svoj Jaguar prostredníctvom množstva príslušenstva určeného špeciálne pre váš model. Príslušenstvo k automobilom značky Jaguar sa testuje a vyrába podľa rovnakých štandardov ako vaše vozidlo a dodáva sa so zárukou spoločnosti Jaguar.

Drone view of the road

ZÁŽIHOVÉ A VZNETOVÉ MOTORY

Vďaka nášmu sortimentu motorov si môžete vybrať taký, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu životnému štýlu.

DPF Regeneration Service vector illustration

ČASTICOVÝ FILTER PRE VZNETOVÉ MOTORY

Čo je to časticový filter pre vznetové motory (DPF) a prečo je dôležitý? 

XE iphone user manual

PRÍRUČKY A SPRIEVODCOVIA

Vedeli ste, že pre svoje vozidlo Jaguar si môžete stiahnuť užívateľské príručky a stručných sprievodcov? K dispozícii je tiež aplikácia iGuide, interaktívny sprievodca a digitálna užívateľská príručka pre vaše vozidlo. 

Check up of Jaguar XE with Tablet

ELEKTRONICKÁ KONTROLA STAVU VOZIDLA

Skôr ako váš Jaguar opravíme alebo na ňom vykonáme servis, zabezpečíme bezplatnú elektronickú kontrolu stavu vozidla (eVHC).