VÝHODY PRIPOJENIA

Vitajte na novej, vzrušujúcej ceste s vozidlom Jaguar. V tejto časti vám ukážeme, ako sa spojiť s funkciami a službami v centre vášho elektrického sveta vrátane informačno-zábavného systému, aplikácií pre smartfóny a máp nabíjacích staníc.

INTELIGENTNÉ DOMÁCE NABÍJANIE

Okrem praktického pohľadu a úspory nákladov pri využívaní vašej profesionálne nainštalovanej domácej nabíjačky existuje ešte zopár inteligentných spôsobov, ako si každý deň užiť zážitok z jazdy v elektromobile.

Jaguar I-Pace parked Infront of home and charging connected

VYUŽÍVAJTE ENERGIU MIMO ŠPIČKY A Z OBNOVITEĽNÝCH ZDROJOV

Tarify pre elektromobily, ktoré sú špeciálne určené pre majiteľov elektrických vozidiel, zvyčajne ponúkajú nižšiu cenu za elektrinu mimo špičky pri nabíjaní v noci. To znamená, že vozidlo môžete nabíjať doma tým najdostupnejším a najpraktickejším spôsobom.
 

A vďaka obnoviteľnej elektrine, ktorú teraz ponúkajú mnohí poskytovatelia, je prevádzka udržateľnejšia než kedykoľvek v minulosti.

Jaguar F-Pace EV charging at home

NAPLÁNUJTE SI ČASY NABÍJANIA

Vďaka pripojeniu vozidla cez noc bude rutinné nabíjanie jednoduché. Zároveň môžete využívať podstatne lacnejšie tarify pre elektromobily, ktoré ponúkajú mnohí poskytovatelia elektriny pre domácnosti. Pri využívaní funkcie „preferovaného času nabíjania“ vozidla už nikdy nezmeškáte tento interval s lacnejšou elektrinou mimo špičky.
 

Ak chcete nastaviť preferovaný čas nabíjania, stiahnite si aplikáciu iGuide1 nižšie a vyhľadajte výraz „nabíjanie vozidla“.

Jaguar I-Pace Electric Charging Station at Home

MAXIMALIZUJTE DOJAZD S FUNKCIOU PRÍPRAVY PROSTREDIA PRED JAZDOU

Funkcia prípravy prostredia pred jazdou umožňuje vyhriať alebo ochladiť kabínu a akumulátor v čase, keď je váš model Jaguar zapojený do siete. Využíva energiu z elektrickej siete a zachováva energiu v akumulátore, aby vozidlo mohlo dosiahnuť maximálny dojazd.
 

Ak chcete nastaviť funkciu prípravy prostredia pred jazdou, stiahnite si aplikáciu iGuide1 nižšie a vyhľadajte výraz „príprava prostredia pred jazdou“.

ODPORÚČANÉ APLIKÁCIE PRE SMARTFÓN

S našimi aplikáciami Jaguar iGuide a Jaguar Remote budete mať okamžitý prístup ku kľúčovým ovládacím prvkom a funkciám vozidla, kedykoľvek ich budete potrebovať.1.

Jaguar I-Pace iGuide phone App

APLIKÁCIA JAGUAR IGUIDE: NAVÁDZANIE VOZIDLA NA CESTÁCH

Aplikácia Jaguar iGuide1 zjednodušuje vyhľadávanie a pochopenie kľúčových funkcií a ovládacích prvkov vášho modelu Jaguar. Rovnako slúži aj ako vaša mobilná príručka, aby ste mali vždy k dispozícii odpoveď na akúkoľvek otázku.

Control your car with phone

APLIKÁCIA JAGUAR REMOTE: OVLÁDAJTE SVOJE VOZIDLO Z ĽUBOVOĽNÉHO MIESTA

Aplikácia Jaguar Remote1 prináša úplnú kontrolu nad funkciami vášho vozidla priamo z telefónu. Zamykanie na diaľku, stav paliva, časy nabíjania a ovládanie klimatizácie – to všetko možno nastaviť stlačením tlačidla.

DODATOČNÁ PODPORA

Jaguar I-Pace Electric Charging- plug connecting

SPÔSOB NABÍJANIA

Pochopte jednoduché kroky pri nabíjaní vozidla doma alebo na mieste vášho najbližšieho cieľa.

Jaguar PHEV screen optimizing fuel functions

JAZDNÉ REŽIMY ELEKTRICKÝCH HYBRIDNÝCH VOZIDIEL

Zoznámte sa s režimami, ktoré vám umožnia jazdiť s modelom plug-in elektrický hybrid (PHEV) na elektrinu a benzín podľa uváženia.

1Len pre kompatibilné smartfóny. V závislosti od konkrétnej mobilnej siete, signálu a účtu zákazníka. Vyžadujú sa mobilné dáta alebo Wi-Fi pripojenie.