Pri každej návšteve nášho autorizovaného servisu Jaguar sa môžete spoľahnúť, že vaše vozidlo dostane najlepšiu odbornú starostlivosť.

Pravidelný servis a údržba vozidla vplývajú na životnosť a zostatkovú hodnotu vozidla, preto využite naše servisné služby Jaguar:

online booking tool

ONLINE OBJEDNANIE DO SERVISU

Náš portál pre online objednanie vám poskytuje flexibilitu, pomocou ktorej si riadite veci sami. Umožňuje vám objednať svoje vozidlo u vybraného predajcu podľa toho, kedy vám to vyhovuje, či už ide o plánovaný servis, alebo inú údržbu vozidla.

range of convenient mobility options

MOBILITA

Keď objednáte svoje vozidlo Jaguar do servisu alebo na akúkoľvek inú prácu technickej údržby, získate prístup k celej škále praktických možností mobility, ktoré sa vám môžu hodiť. Pripojenie Free Wi-Fi a príjemné prostredie vám  spríjemnia chvíle čakania. Prípadne môžete využiť náhradné vozidlo alebo službu vyzdvihnutia a doručenia vozidla („Collect and Deliver“)*.

ONLINE SERVICE HISTORY

ONLINE SERVISNÁ HISTOŔIA

Autorizovaný servis Jaguar zaeviduje všetky záznamy servisnej histórie (vrátane všetkých plánovaných servisných prehliadok a s nimi súvisiacich položiek) do online portálu, ktorý je prístupný kdekoľvek a v ktorejkoľvek chvíli*. To znamená, že ak budete chcieť svoje vozidlo napríklad predať, budete mať jednoduchý a pohodlný prístup k svojim záznamom.

COMPLIMENTARY VEHICLE HEALTH CHECK

BEZPLATNÁ KONTROLA STAVU VOZIDLA

Pri každej návšteve autorizovaného servisu Jaguar vám vykonajú bezplatnú 32-bodovú kontrolu technického stavu vášho vozidla a výsledky sprostredkujú formou videa v našom systéme, aby ste si aj vy mohli pozrieť stav svojho vozidla. Zároveň skontrolujú, či sú všetky systémy vášho vozidla aktuálne a používajú najnovší softvér.

The technicians handling For Jaguar

CERTIFIKOVANÍ TECHNICI

Naši technici absolvujú dôkladné a pravidelné technické školenia a certifikácie. Používajú len originálne technológie, nástroje a vybavenie, ktoré sú špeciálne určené pre vaše vozidlo.

vehicle is carefully cleaned and sanitized

ČISTENIE VOZIDLA

Aby bola vaša skúsenosť so servisom pre vás rovnako osviežujúca ako pre váš Jaguar, vaše vozidlo vám bezplatne umyjeme a povysávame.

Jaguar Genuine Parts

ZÁRUKA NA DIELCE A PRÁCU

Kvalitu originálnych dielcov potvrdzujeme 12/24-mesačnou zárukou na dielce i prácu.

JAGUAR GENUINE PARTS

ORIGINÁLNE DIELCE JAGUAR

Originálne dielce Jaguar sú navrhnuté, testované a vyrobené podľa štandardov výrobcu a ich použitie zaručuje kvalitu, spoľahlivosť a optimálnu životnosť.

ALL-INCLUSIVE QUOTES

TRANSPARENTNÁ CENOVÁ PONUKA

Naši prijímací technici dbajú o to, aby ste plne porozumeli každej práci, ktorú je potrebné vykonať na vašom vozidle. Zachovávajú úplnú transparentnosť všetkých nákladov na dielce a prácu.

*Online služby podliehajú registrácii a online prístupu. Všetky možnosti a služby servisu závisia od dostupnostia zmluvnýcgh podmienok.
Zavisí od dostupnosti u konkrétneho predajcu.