OSLAVA VÝKONU

Posledný Jaguar s motorom V8 je výkonné SUV ako žiadne iné.

TECHNICKÉ ÚDAJE PRE MODEL F-PACE SVR 575 EDITION

MOTOR

5,0

LITROV

MAX. VÝKON

575

k

423 kW

MAX. KRÚTIACI MOMENT

700

Nm

ZRÝCHLENIE

4,0

SEKUNDY

Z 0 na 100 km/h iba za 4,0 sekundy

VÝNIMOČNÁ JAZDA

F-PACE SVR ponúka výnimočný výkon vďaka druhej generácii palubnej elektroniky (EVA 2.0), prepracovaným jazdným vlastnostiam, reakciám na plyn a novej funkcii Dynamic Launch.

ZVUK SVR

Vychutnajte si jedinečný a nekompromisný zvuk motora F-PACE SVR 575 Edition s aktívnou výfukovou sústavou.

EXTERIÉR

Väčšie prieduchy na kapote, kryty bočných ventilačných otvorov a zadný spojler spoločne zvyšujú prítlak a znižujú aerodynamický odpor vzduchu. Výsledkom je vyšší výkon a lepšia ovládateľnosť.

INTERIÉR

Predné a zadné sedadlá Performance, nový volant a intuitívny multimediálny systém Pivi Pro.

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

New SVR Logo

DIVÍZIA SVO

To najlepšie od značky Jaguar.

Jaguar F-PACE

MODELY JAGUAR F-PACE

Prezrite si celý modelový rad.

**Zobraziť údaje WLTP.

Uvedené hodnoty vychádzajú z oficiálnych testov výrobcu v súlade s legislatívou EÚ pri plne nabitom akumulátore. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. 2Hodnoty emisií CO2,2spotreby paliva či energie a dojazdu sa môžu meniť v závislosti od rôznych faktorov, napríklad od spôsobu jazdy, okolitých podmienok, zaťaženia, namontovaných diskov kolies a príslušenstva, aktuálnych podmienok na trase a stavu akumulátora. Hodnoty dojazdu sa určili pomocou sériovo vyrábaného vozidla na štandardizovanej trase.

 

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka) a krajiny, alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.

 

Funkcie vo vozidle by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.

 

Funkcie, možnosti, služby tretích strán a dostupnosť systému Pivi a InControl závisia od krajiny – informácie o dostupnosti na miestnom trhu a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú predplatné, ktoré je potrebné predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov.