Systém InControl presne naviguje, udržiava pripojenie a zábavu. Ak je to potrebné, zavolá pomoc a ešte viac. Srdcom je procesor Intel Multi-Core s vysokorýchlostnou ethernetovou sieťou a ovládanie prebieha cez dotykový displej, rovnako ako tablet. Vďaka funkcii diaľkového ovládania môžete svoj Jaguar ovládať z ľubovoľného miesta na svete. S asistenčnými systémami vodiča si užijete výkon svojho modelu Jaguar pri parkovaní v meste alebo počas jazdy na ceste.

Display of a XF model shown

INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM INCONTROL

S naším najmodernejším systémom zábavy vo vozidle sa budete baviť, zatiaľ čo navigačný systém vás dovedie do cieľa - od dverí k dverám. Systémy Touch a Touch Pro sú navrhnuté tak, aby jazda bola bezpečnejšia a zábavnejšia. Ide o naše doteraz najpokročilejšie informačno-zábavné systémy do vozidla. Pripojte svoj smartfón a využívajte aplikácie.

TOUCHPRO 3 meridian

AUDIOSYSTÉMY MERIDIANTM

Vďaka skvelej technológii od spoločnosti Meridian si hudbu podľa svojho výberu vychutnáte s väčšou jasnosťou a čistotou viac ako kedykoľvek predtým. Na výber sú tri audiosystémy Meridian. Meridian Sound System, ktorý je k dispozícii pre systém Touch alebo Touch Pro, Meridian Surround Sound System, ktorý je k dispozícii pre systém Touch Pro alebo Meridian Signature Sound System, ktorý ponúka dokonalý pôžitok.

Mobile phone with a navigation on

KONEKTIVITA SYSTÉMU INCONTROL

V interiéri modelu Jaguar sa s balíčkami výbavy Connect a Connect Pro pripoja všetci jednoducho a užijú si skvelý pôžitok. Svoj Jaguar môžete ovládať aj na diaľku pomocou služby Remote Essentials alebo Remote Premium. A môžete si vybrať dodatočnú službu Protect a Secure Tracker, aby ste boli so svojím modelom Jaguar v bezpečí.

Land Rover Incontrol Blind Spot Driver Assist

ASISTENČNÉ SYSTÉMY VODIČA INCONTROL

S asistenčnými systémami vodiča InControl sa budete cítiť bezpečnejšie na ceste aj pri parkovaní. S parkovacím asistentom minimalizujete riziko malých nárazov a škrabancov pri parkovaní v úzkych mestských uličkách. Funkcie vám pomôžu sledovať cestu, upozornia vás na nehody a nebezpečenstvo a aj v prípade, ak poklesne vaša koncentrácia.

Jaguar Infotainment Navigation System

AKTUALIZÁCIA MÁP

Stiahnutím najnovších máp sa uistite, že je váš navigačný systém aktuálny. Aktualizácia máp zaisťuje, že navigačný systém obsahuje najnovšie rozloženia ciest a body záujmu – aby vám ponúkol najlepšie trasy na dosiahnutie vášho konečného cieľa.

Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.