KONIEC ZNAMENÁ NOVÝ ZAČIATOK

 

V roku 1961 model Jaguar E-TYPE získal svoje prvé víťazstvá v pretekoch s dvoma mierne upravenými vozidlami v rámci projektu s názvom ZP. Dnes sú tieto víťazstvá inšpiráciou pre kolekciu F-TYPE ZP Edition – posledné z našich ikonických športových áut so spaľovacím motorom.  

EXKLUZÍVNE FAREBNÉ KOMBINÁCIE

 

Každý z týchto jedinečných špecifických modelov vytvorený divíziou Jaguar SV Bespoke je k dispozícii v prevedení kupé alebo kabriolet. Ponuka farebných kombinácií je inšpirovaná dvomi originálnymi modelmi TYPE-E z projektu ZP. 

Exteriér vo farebnom prevedení Oulton Blue v kombinácii s červenou kožou Mars Red a čiernou kožou Ebony pripomínajú víťazné vozidlo Grahama Hilla na pretekárskej dráhe Oulton Park, zatiaľ čo exteriér v prevedení Crystal Grey s modrou kožou Navy Blue a čiernou kožou Ebony je stelesnením víťazstva Roya Salvadoriho na dráhe Crystal Palace.

Obe možnosti sa pýšia porcelánovo bielymi lesklými kruhmi namaľovanými na dverách v pretekárskom štýle a lesklým porcelánovo bielym lemovaním masky chladiča. Tento pretekmi inšpirovaný vzhľad dopĺňajú 20" lesklé čierne kované zliatinové disky s plochami opracovanými diamantovým sústružením, lesklé čierne akcenty exteriéru a lesklé čierne brzdové strmene.

JEDINEČNÉ DETAILY

Majitelia nikdy nezabudnú na historický význam ich vozidla vďaka exkluzívnym detailom vrátane plakety „One of 150“ SV Bespoke a emblémom „F-TYPE ZP Edition“ na blatníkoch, kolesách, prahových lištách a palubnej doske. Jedinečný vrúbkovaný vzor na sedadlách ešte zvýrazňuje túto špeciálnu príležitosť.

NEPOROVNATEĽNÝ VÝKON MOTORA V8

 

Posledný Jaguar F-TYPE naďalej prináša výnimočný zážitok zameraný na vodiča. Vďaka 575 k, krútiacemu momentu 700 Nm a pohonu všetkých kolies dosahuje zrýchlenie 0 – 100 km/h len za 3,7 sekundy.

STAŇTE SA MAJITEĽOM MODELU F-TYPE ZP EDITION

Ak chcete získať informácie o limitovanej edícii F-TYPE ZP Edition, obráťte sa na špecialistu na vozidlá SV.

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

New SVR Logo

SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

Luxus, výkon a prispôsobenie prekračujúce tie najvyššie očakávania.

 

Side view of F-Type

JAGUAR F-TYPE

Čistokrvné športové vozidlo Jaguar. Vzrušujúci, vycibrený, inštinktívny.

F-TYPE ZP Edition

KOLEKCIA JAGUAR E-TYPE ZP

Sedem exkluzívnych párov inšpirovaných víťaznými originálmi z roku 1961.