STAŇTE SA STREDOBODOM POZORNOSTI

Cit pre detail. Decentné vylepšenia, ktoré sú prejavom sebavedomia.

PRIPRAVTE SA, PRIPOJTE SA, ŠTART

Bezproblémové pripojenie. Technológia pripravená plniť vaše príkazy.

VZRUŠUJÚCA JAZDA, POKOJNÉ SPOLUŽITIE

Komfort technológie PHEV. Výkon značky Jaguar.

DOSTUPNÉ VOZIDLÁ E-PACE

Front view of Jaguar E-PACE

VYHĽADÁVAČ NOVÝCH VOZIDIEL

Preskúmajte náš výber nových vozidiel E-PACE, ktoré sú okamžite dostupné u našich predajcov.

 

JAGUAR APPROVED

Objavte náš výber perfektných ojazdených vozidiel na stránke Approved. Každé vozidlo Approved je certifikované, aby zaistilo najlepšiu a najbezpečnejšiu jazdu za všetkýchpodmienok.

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

Back side view of Jaguar E-PACE

SILA A VYROVNANOSŤ

Impozantný exteriér. Rafinovaný interiér.

Front view of Jaguar E-PACE

SILA A AGILITA

Neprekonateľný výkon. Nekompromisná účinnosť.

Woman driving Jaguars E-PACE

PRIPOJENIE A KOMFORT

Bezproblémové pripojenie. Prvotriedny komfort.

††Zobraziť údaje WLTP

Uvedené údaje sú výsledkom oficiálnych skúšok výrobcu v súlade s právnymi predpismi EÚ s plne nabitou batériou. Len na účely porovnania. Reálne údaje sa môžu líšiť. Údaje o emisiách CO2, spotrebe paliva, spotrebe energie a dojazde sa môžu líšiť podľa faktorov, ako sú štýl jazdy, poveternostné podmienky, zaťaženie, typ kolies, namontované príslušenstvo, skutočná trasa a stav batérie. Údaje o dojazde sú založené na produkčnom vozidle jazdiacom na štandardizovanej trase.

 

Funkcie, výbava na želanie a služby tretích strán v rámci systémov Pivi a InControl a ich dostupnosť budú závisieť od jednotlivých trhov – informácie o dostupnosti na miestnom trhu a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu vozidiel Jaguar. Súčasťou niektorých funkcií je aj predplatné, ktoré po počiatočnom období poskytnutom predajcom vyžaduje obnovenie. Nie je možné zaručiť mobilné pripojenie vo všetkých oblastiach. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov. Amazon, Alexa a všetky súvisiace logá sú ochranné známky spoločnosti Amazon.com, Inc. alebo jej pridružených spoločností. Niektoré funkcie služby Alexa závisia od technológie inteligentnej domácnosti. Používanie služby Amazon Alexa vyžaduje účet Amazon.

 

MeridianTM je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a “three fields” sú registrované ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.