DIZAJN EXTERIÉRU

Dizajnové spracovanie modelu Jaguar XE, počnúc jeho robustným postojom a výrazne tvarovanou kapotou cez nárazníky a mriežku chladiča až po zliatinové disky, sa vyznačuje výrazným sebavedomím.

Jaguar XE v štandardnej výbave ponúka elegantné, štíhle LED svetlomety spolu s charakteristickými dennými svetlami a smerovými svetlami s efektom animácie. Úzke LED koncové svetlá zasa dopĺňajú športové kvality vozidla pri pohľade zozadu.

Jaguar XE stelesňuje všetko, v čo veríme: nádherný štýlový vzhľad, presné technické riešenia a hmatateľný pocit vytrženia.

DIZAJN INTERIÉRU

Interiér v štýle kokpitu ponúka vynikajúcu úroveň pohodlia. Vychutnajte si sedadlá so skvelým bočným vedením čalúnené kožou DuoLeather alebo sa rozhodnite pre luxusnú kožu Windsor.

Konfigurovateľné osvetlenie kabíny umožňuje plnú kontrolu nad atmosférou vo vnútri modelu Jaguar XE, ktorú si vďaka palete dostupných farieb dokonale prispôsobíte podľa aktuálnej nálady.

Volič radenia Jaguar SportShift Selector, ovládacie rozhranie JaguarDrive Control a vyvýšená stredová konzola stelesňujú športovú podstatu modelu Jaguar XE.

KĽÚČOVÉ PRVKY

Jaguar XE prináša ešte vyšší výkon vďaka spojeniu dynamických jazdných vlastností s pokročilými jazdnými technológiami.

Plno intuitívnych a pohotovo reagujúcich technológií vrátane informačno-zábavného systému Pivi Pro1 a služby Amazon Alexa s množstvom funkcií hlasového ovládania.

Vďaka asistenčným systémom vodiča je jazda jednoduchšia a bezpečnejšia. Navyše získate aj flexibilný batožinový priestor s objemom 394 litrov. Menšie priehradky a bočné úložné riešenia zasa skvelo poslúžia, keď si potrebujete usporiadať svoje príručné drobnosti.

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL

Jaguar XE R-Dynamic HSE

JAGUAR XE R-DYNAMIC HSE

– 19" zliatinové disky
– Balík čiernych exteriérových prvkov
– Lesklé sivé vzorované ebenové dyhy
– Elektricky ovládané a vyhrievané predné športové sedadlá s pamäťovou funkciou pre vodiča, nastaviteľné v 16 smeroch a čalúnené perforovanou kožou Windsor
– Audiosystém MeridianTM

Jaguar XE R-Dynamic SE

JAGUAR XE R-DYNAMIC SE

– 19" zliatinové disky
– Elektricky ovládané a vyhrievané športové predné sedadlá s pamäťovou funkciou pre vodiča, nastaviteľné v 12 smeroch a čalúnené perforovanou kožou DuoLeather
– Balík čiernych exteriérových prvkov
– 10" dotykový displej so systémom Pivi Pro1
– Audiosystém MeridianTM

Jaguar XE

JAGUAR XE R-DYNAMIC S

– 18" zliatinové disky
– Vyhrievané, elektricky ovládané a sklápateľné vonkajšie spätné zrkadlá s pamäťovou funkciu, prístupovým osvetlením a automatickým stmievaním na strane vodiča
– LED svetlomety s charakteristickými dennými svetlami a asistentom diaľkových svetiel
– Elektricky ovládané športové predné sedadlá s pamäťovou funkciou pre vodiča, nastaviteľné v 12 smeroch a čalúnené perforovanou kožou DuoLeather
– Bezdrôtové rozhranie Apple CarPlay®2 a Android AutoTM3

Jaguar XE R-Dynamic 300 Sport

JAGUAR XE 300 SPORT

– 20" zliatinové disky
– Elektricky ovládané dvere batožinového priestoru
– Elektricky ovládané a vyhrievané športové predné sedadlá s pamäťovou funkciou pre vodiča, nastaviteľné v 12 smeroch a čalúnené perforovanou kožou DuoLeather
– Rozšírený balík čiernych exteriérových prvkov s čiernymi bočnými prahmi a krytmi spätných zrkadiel
– Leštené kovové pedále

DOSTUPNÉ VOZIDLÁ XE

Front view of Jaguar XE

VYHĽADÁVAČ NOVÝCH VOZIDIEL

Preskúmajte náš výber nových vozidiel XE, ktoré sú okamžite dostupné u našich predajcov.

 

JAGUAR APPROVED

Objavte náš výber perfektných ojazdených vozidiel na stránke Approved. Každé vozidlo Approved je certifikované, aby zaistilo najlepšiu a najbezpečnejšiu jazdu za všetkýchpodmienok.

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

closeup view of headlight

MODELY JAGUAR XE

Pozrite si celý modelový rad.

Jaguar F-Pace Shock Absorber

TECHNICKÉ ÚDAJE

Pozrite sa na fakty a čísla.

Woman driving Jaguars XE

GALÉRIA

Prezrite si snímky s modelom Jaguar XE.

**Zobraziť údaje WLTP.

Uvedené hodnoty vychádzajú z oficiálnych testov výrobcu v súlade s legislatívou EÚ. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva sa môžu meniť v závislosti od rôznych faktorov, napríklad od spôsobu jazdy, okolitých podmienok, zaťaženia, namontovaných kolies a príslušenstva.

 

1Pripojená navigácia bude vyžadovať ďalšie predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar.

2Vaše vozidlo je pripravené na systém Apple CarPlay. Služby, ktoré ponúka systém Apple CarPlay, závisia od dostupnosti jeho funkcií vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

3Vaše vozidlo je pripravené na systém Android Auto. Služby, ktoré ponúka systém Android Auto, závisia od dostupnosti jeho funkcií vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.android.com/auto/.

 

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka) a krajiny alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.

 

Funkcie vozidla by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.

 

Funkcie, možnosti, služby tretích strán a dostupnosť systému Pivi a InControl závisia od krajiny – informácie o dostupnosti na miestnom trhu a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú predplatné, ktoré je potrebné predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov. Amazon, Alexa a všetky súvisiace logá sú ochranné známky spoločnosti Amazon.com, Inc. alebo jej pridružených spoločností. Niektoré funkcie služby Alexa závisia od technológie inteligentnej domácnosti. Na používanie služby Amazon Alexa je potrebný účet Amazon.

 

MeridianTM je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zariadenie „three fields“ sú ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.

Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Môžu platiť podmienky spoločnosti Apple Inc pre koncových používateľov.

Android Auto je ochranná známka spoločnosti Google LLC.