OBCHODNÁ ČINNOSŤ SPOLOČNOSTI JAGUAR

Už viac než 90 rokov posúvame hranice možného, k čomu nás inšpiruje náš zakladateľ, Sir William Lyons. Trval na tom, že každé vozidlo vyrobené v tejto spoločnosti bude v sebe spájať výkon a krásu ako žiadny iný automobil. Jeho nekompromisná vízia vytvorila nové štandardy, ktorými sa stále riadime.

Predstavením nového modelu F‑TYPE v tejto tradícii pokračujeme. Tento jedinečný dvojsedadlový športový automobil pokračuje vo váženej pokrvnej línii, ktorá začala modelmi C‑Type, D‑Type a E‑Type. Posledný menovaný predstavuje stálu ikonu, ktorá je považovaná za najkrajšie auto na svete, a definuje trh, ktorý model F‑TYPE dnes zmení.

DNA značky Jaguar sa dá okamžite rozpoznať v rámci celého nášho radu – nezameniteľná čistota línií, ktorá je prítomná vo všetkých našich modeloch. Agilné a výkonné; elegantné a podmanivé; sebavedomé a inštinktívne: všetky tieto kvality sú v našich autách prítomné.

Jaguar je ako spoločnosť veľmi živá. Sme hrdí na našu úlohu v globálnej a v britskej ekonomike – tvoríme tisícky pracovných miest, pričom sa snažíme o automobilovú dokonalosť vo Veľkej Británii a na celom svete. Naše odhodlanie stojí na našich základných princípoch a spoločnosť Jaguar zostane na popredných priečkach odvetvia luxusných automobilov aj v nasledujúcich rokoch.

Workshop Tail light inspection

KVALITA, ISTOTA A SPOĽAHLIVOSŤ

Zistite, ako sa zabuduje kvalita, istota a spoľahlivosť do každého jedného vozidla značky Jaguar.

ZISTITE VIAC

Jaguar car close up view of logo and grille

NOVÉ VZNETOVÉ, ZÁŽIHOVÉ ALEBO ELEKTRICKÉ MOTORY?

Naše súčasné zážihové a nové vznetové motory sú najekologickejšie a najúspornejšie motory, aké sme kedy vyrobili. Náš nový elektrický systém pohonu predstavuje budúcnosť motorizmu. Ktorý je pre vás ten pravý?

Jaguar XF model running on the hill road

WLTP

WLTP je nový oficiálny skúšobný postup EÚ používaný na výpočet štandardizovaných hodnôt spotreby paliva a emisií CO2 osobných vozidiel. Meria spotrebu paliva a energie, dojazd a produkciu emisií. Je navrhnutý tak, aby poskytoval hodnoty bližšie reálnym podmienkam denného používania vozidla.

Jaguar F-Pace during the launch

KVALITA, ISTOTA A SPOĽAHLIVOSŤ

Zistite, ako sa zabuduje kvalita, istota a spoľahlivosť do každého jedného vozidla značky Jaguar.

Jaguar C-X16 Parked at Garage

Dedičstvo značky Jaguar

Zistite viac o príbehu značky Jaguar – dedičstvo, ktoré inšpiruje budúce generácie.

Jaguar XF Close view of Headlight

VYHĽADAŤ PREDAJCU 

Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti