JAGUAR PRÍSLUŠENSTVO

Upravte si svoj Jaguar prostredníctvom množstva príslušenstva určeného špeciálne pre váš model. Príslušenstvo k automobilom značky Jaguar sa testuje a vyrába podľa rovnakých štandardov ako vaše vozidlo a dodáva sa so zárukou spoločnosti Jaguar.

Jaguar F-PACE

JAGUAR F‑PACE PRÍSLUŠENSTVO

Prostredníctvom značkového príslušenstva Jaguar môžete vášmu modelu F‑PACE vdýchnuť váš osobitý punc. Tieto prvky príslušenstva dokážu vylepšiť váš F‑PACE mnohými spôsobmi. Či už je to zdôraznením vášho štýlu, zlepšením praktickosti v každodennom živote alebo zlepšením zážitkov vo voľnom čase.

Jaguar E-PACE

JAGUAR E‑PACE PRÍSLUŠENSTVO

Má váš model E‑PACE ten správny „výstroj“? Vzhľad svojho vozidla môžete dotvoriť výberom zo širokej ponuky voliteľných prvkov a príslušenstva Jaguar Gear. Od špeciálnych úložných riešení a prémiových koberčekov až po precízne vyrobené zliatinové kolesá a športové príslušenstvo do exteriéru.

Jaguar I-PACE

JAGUAR I‑PACE PRÍSLUŠENSTVO

Príslušenstvo a voliteľné prvky Jaguar vám umožnia prispôsobiť model I‑PACE podľa svojho vkusu, životného štýlu a záujmov. Tie najobľúbenejšie voliteľné prvky sme zoskupili do troch praktických balíčkov: Exteriérový balík prvkov z uhlíkových vlákien, exteriérový balík čiernych prvkov a balík pre studené počasie. Zostavte si svoj model I‑PACE a pozrite si celý katalóg príslušenstva on-line.

Jaguar F-TYPE

JAGUAR F‑TYPE PRÍSLUŠENSTVO

Príslušenstvo značky Jaguar vám umožní prispôsobiť si váš model F‑TYPE podľa chuti, životného štýlu a záujmov. Pozrite sa, a potom si postavte váš vysnívaný model F‑TYPE alebo si prelistujte náš online katalóg príslušenstva, ktorý obsahuje kompletnú ponuku.

Jaguar XE

JAGUAR XE PRÍSLUŠENSTVO

XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

Jaguar XF

JAGUAR XF PRÍSLUŠENSTVO

Prostredníctvom značkového príslušenstva Jaguar môžete modelu XF vdýchnuť osobný charakter. Tieto prvky príslušenstva dokážu vylepšiť váš model XF mnohými spôsobmi, či už chcete dať najavo svoj štýl, zabezpečiť praktické potreby alebo si vylepšiť zážitky vo voľnom čase. Vyberte si jeden z týchto balíkov alebo si vyberte svoju vlastnú kombináciu jednotlivých prvkov príslušenstva.

Jaguar XF Moving on an Hilly Road

JAGUAR XF SPORTBRAKE PRÍSLUŠENSTVO

Chcete svojmu modelu XF Sportbrake vdýchnuť osobný charakter? Potrebujete niečo praktické? Alebo chcete pridať štipku elegancie navyše? Naše najpopulárnejšie príslušenstvo sme zoskupili do štyroch balíkov: Towing, Lifestyle, Styling a Business. Pozrite si ich a potom si zostavte svoj vlastný XF Sportbrake, alebo si prezrite celý katalóg príslušenstva online.

Jaguar XJ running on city road

JAGUAR XJ PRÍSLUŠENSTVO

Prispôsobte si ho podľa seba pridaním štýlových, praktických a univerzálnych prvkov dostupných z ponuky oficiálneho príslušenstva pre model XJ od miestneho predajcu Jaguar.

BALÍK NA PREVÁŽANIE DOMÁCEHO ZVIERAŤA

Udrží vášho zvieracieho miláčika v pohodlí, pohode a bezpečí. Mreža batožinového priestoru oddelí v plnej výške priestor pre cestujúcich. Na ochranu batožinového priestoru vozidla si môžete vybrať vodotesnú vaničku do batožinového priestoru alebo odolnú gumovú rohož.

BALÍK NA PREVÁŽANIE DOMÁCEHO ZVIERAŤA

Udrží vášho zvieracieho miláčika v pohodlí, pohode a bezpečí. Mreža batožinového priestoru oddelí v plnej výške priestor pre cestujúcich. Na ochranu batožinového priestoru vozidla si môžete vybrať vodotesnú vaničku do batožinového priestoru alebo odolnú gumovú rohož.