SKVELÁ AUDIO TECHNOLÓGIA

So značkou Meridian pocítite rytmus hudby s výnimočným vykreslením, krištáľovo čistými výškami a plnými, hlbokými basmi.

Meridian Soound System Speaker

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN

Kabína modelu Jaguar je ideálnym miestom na vychutnanie hudby podľa vášho výberu. Audiosystém Meridian prehráva hudbu cez 14 reproduktorov* s výkonom 380 wattov a prostredníctvom dvojkanálového subwoofera. V závislosti od informačno-zábavného systému sú dostupné 2 verzie; Touch alebo Touch Pro.*

 

*The number of speakers and watts depend on which Jaguar you choose. Please ask your retailer for details.

Meridain Sound System Speaker on the inside of the car door

MERIDIAN SURROUND SOUND SYSTEM

Audiosystém Meridian Surround Sound System prináša plnosť a jasnosť živého vystúpenia prostredníctvom až 20* predných, bočných a zadných reproduktorov, zosilňovača s výkonom 825 wattov a dvojkanálového subwoofera - bezproblémovo prepojených pomocou exkluzívnej technológie Trifield od spoločnosti Meridian.*

 

*The number of speakers and watts depend on which Jaguar you choose. The vehicle shown is the XE Pure with the Meridian Surround Sound System. Please ask your retailer for details.

Meridian Signature Sound System

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN SIGNATURE SOUND SYSTEM

Audiosystém Meridian Signature Sound System verne reprodukuje hudbu cez až 26 reproduktorov* a zosilňovač s výkonom 1 300 wattov, vrátane dvojkanálového subwoofera a technológie Trifield 3D, ktorá vás ako novinka v automobilovom prostredí obklopí pocitom počúvania originálneho vystúpenia.

 

*The number of speakers and watts depend on which Jaguar you choose. Please ask your retailer for details.

AUDIO TECHNOLÓGIA MERIDIAN

DIGITÁLNE SPRACOVANIE SIGNÁLOV

Prináša všetky prvky audiosystému do jedného celku - pre výkon, ktorý by inak vyžadoval výrazne väčšie reproduktory.

MERIDIAN CABIN CORRECTION

Moderný algoritmus funkcie korekcie kabíny Meridian prispôsobí zvukový zážitok podľa presnej akustiky interiéru v modeli Jaguar.

FUNKCIA DIGITÁLNEJ ÚPRAVY NEISTÔT MERIDIAN

Funkcia digitálnej úpravy neistôt Meridian zaisťuje plynulý a bezproblémový prevod digitálnych signálov a zachováva tie najlepšie detaily zvukového vystúpenia. Výsledkom je autentická hudobná konverzia, ktorá vyvoláva emócie pôvodnej nahrávky.

Meridian Sound System Trifield CC

TRIFIELD

Trifield, exkluzívna technológia značky Meridian, hladko spája stredový a priestorové kanály s ľavým a pravým kanálom, čím pre všetkých cestujúcich zaisťuje konzistentný pôžitok ako na koncerte.

PARTNERSTVO

Jaguar Meridian sound system

MERIDIAN A JAGUAR

Partnerstvo značiek Meridian a Jaguar je oslavou toho najlepšieho britského luxusu, dokonalých možností a prispôsobeného prehrávania zvuku v aute. Tri audiosystémy Meridian ponúkajú pokročilú technológiu a vytvárajú skvelý stereofónny alebo priestorový zvuk v kabíne Jaguar a zdokonaľujú čistotu a autenticitu zvuku.

Sound System stylised representation

HISTÓRIA ZNAČKY MERIDIAN

Spoločnosť Meridian Audio bola založená v roku 1977 v meste Cambridgeshire vo Veľkej Británii. V spolupráci so spoločnosťou Jaguar vyrába vysokovýkonné audiosystémy pre automobily. Meridian je priekopníkom mnohých noviniek, vrátane aktívnych reproduktorov a prvého digitálneho procesora priestorového zvuku na svete. Zvuková technika Meridian pomohla zaistiť, aby sa kabína Jaguar stala tým najlepším miestom, kde sa dá vychutnať hudba.