TCS logo on dark

TATA CONSULTANCY SERVICES (TCS)

Spoločnosť TCS je organizácia poskytujúca IT služby, poradenstvo a obchodné riešenia, ktorá už viac ako 55 rokov spolupracuje s množstvom z najväčších firiem na svete. Ako dlhoročný strategický technologický partner spoločnosti JLR, TCS využíva kľúčové a rozvíjajúce sa technológie, ktoré pomáhajú pretekárskemu tímu urýchliť cestu elektrifikácie, vyhrávať preteky a vytvárať udržateľnejšiu budúcnosť. TCS pracuje na budovaní lepšej budúcnosti a využíva poznatky z pretekárskych okruhov na transformáciu ekosystému mobility. TCS je súčasťou skupiny Tata a zamestnáva viac ako 608 000 konzultantov po celom svete.

Wolfspeed logo on dark

WOLFSPEED

Wolfspeed je celosvetovým lídrom na trhu v adaptácii karbidu kremíka a GaN technológií. Uvoľňujeme silu možností prostredníctvom tvrdej práce, spolupráce a vášne pre inovácie.

Jaguar TCS Racing využíva technológiu karbidu kremíka od spoločnosti Wolfspeed vo svojich meničoch hnacieho ústrojenstva na zrýchlenie efektívnosti a výkonu od roku 2017. Wolfspeed, ako oficiálny dodávateľ výkonných polovodičov pre náš tím, lepšie chápe extrémne hraničné podmienky, ktorým sú naše výkonné polovodiče vystavené v elektrických vozidlách, a tak jednoduchšie prevedie poznatky získané z pretekárskej dráhy do ďalšej generácie vozidiel značky Jaguar.

DOW logo on dark

DOW

Spoločnosť Dow je oficiálnym partnerom pre materiálové vedy a skutočne verí v silu športu. S hrdosťou prináša odborné znalosti z oblasti vývoja aplikácií a technickej integrácie. Má vyše 100-ročné skúsenosti v doprave a pri spolupráci s tímom Jaguar TCS Racing pomáha pri vývoji a integrácii materiálov novej generácie, ktoré podporia budúcnosť s nižšími emisiami uhlíka. Prostredníctvom spoločných inovácií náš tím MobilityScience™ úzko spolupracuje s tímom Jaguar TCS Racing pri vytváraní materiálových riešení, ktoré zdokonaľujú bezpečnosť, efektivitu a robustnosť pretekárskeho auta, a zároveň reagujú na rastúce požiadavky elektrických vozidiel na pretekárskej trati aj bežnej ceste.

Castrol logo on dark

CASTROL

Spoločnosť Castrol žije vášňou pre výkon a v kombinácii s filozofiou partnerskej spolupráce dokáže vyvíjať produkty, ktoré tvoria základ množstva technologických riešení na zemi, vo vzduchu, na mori aj vo vesmíre. Prechod na elektrifikáciu nás inšpiroval k vytvoreniu a uvedeniu radu produktov e-Fluids, ktoré sú navrhnuté a otestované pre elektrické vozidlá. Naše partnerstvo s tímom Jaguar TCS Racing Formula E nám umožní otestovať rad našich produktov e-Fluids na pretekárskej trati, aby sme dokázali preraziť v doprave budúcnosti. Je to viac než len olej, je to technológia kvapalín.

opentext logo on dark

OPEN TEXT

OpenText, líder v informačnom manažmente, ponúka komplexné portfólio riešení pre informačné služby, digitálne zážitky a operácie, obchodné siete, bezpečnosť, vývoj softvéru, modernizáciu a analytiku. Riešenia OpenText pomáhajú zákazníkom zjednodušiť ich systémy, budovať automatizáciu bez námahy a prosperovať v digitálnom svete.

AlpineStars logo on dark

ALPINESTARS

Alpinestars ako popredný svetový výrobca ochranných produktov pre motoristický šport sa už takmer 60 rokov zúčastňuje pretekov na najvyššej úrovni motoristického športu. Spolupracuje s najlepšími svetovými jazdcami a tímami v rôznych šampionátoch – od Formuly 1, Formuly E, WEC a NASCAR až po WRC a Dakar. Spoločnosť sa zaviazala poskytovať najvyššiu úroveň technicky pokročilých produktov pre jazdcov a tímy, ktoré ponúkajú maximálny výkon, ochranu a priedušnosť. Produkty firmy sú určené pre špičkových svetových pretekárov. t. j. aj pre jazdcov tímu Jaguar TCS Racing – Mitcha Evansa a Nicka Cassidyho.

Jeden cieľ. Jedna vízia.

AERO logo on dark

AERO

Spoločnosť AERO Sustainable Material Technology prináša revolúciu v lakírnickom priemysle od úrovne molekúl. AERO je ľahký, ultra odolný dekoratívny filmový systém, ktorého cieľom je eliminovať veľký vplyv tradičného laku na životné prostredie. AERO bol najprv vyvinutý pre letecký a kozmický priemysel, potom optimalizovaný v motoristickom športe pre automobilové aplikácie. Prostredníctvom samoopravovacieho a vysokovýkonného filmového systému je schopný dosiahnuť estetickú hodnotu, ktorú nemožno dosiahnuť pomocou striekacej pištole. Produkty spoločnosti AERO NEEMITUJÚ ŽIADNE CO2, produkujú NULOVÉ VOC, obsahujú NULA PVC zlúčenín a vyžadujú NULOVÉ MNOŽSTVO VODY. AERO je budúcnosť lakovania.

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

Jaguar I-Pace stylish tail light

JAGUAR I-PACE

Z pretekárskeho okruhu na cestu: zažite čisto elektrický výkon a dojazd Jaguaru I-PACE.

The new Jaguar Formula E race car

PRETEKÁRSKA DNA

Jaguar si svoju reputáciu z pohľadu výkonu, technológie a dizajnu vybudoval na tých najnáročnejších svetových okruhoch a šampionátoch.