ZÁBAVA A INFORMÁCIE NA DOTYKOVOM DISPLEJI

Systémy Touch a Touch Pro sú navrhnuté tak, aby jazda bola bezpečnejšia a zábavnejšia. Pripojte svoj smartfón a využívajte aplikácie, užívajte si hudbu a mimoriadne kvalitný zvuk a navádzajte na trase.

FUNKCIE SYSTÉMU TOUCH PRO

Close View of  Jaguar F-PACE Screen

10-PALCOVÝ DOTYKOVÝ DISPLEJ

Systém Touch Pro využíva mimoriadne citlivý dotykový displej, ktorý môžete ovládať dotykom, posúvaním prstom a gestami priblíženia na ovládanie máp, multimédií a nastavení.

F-Pace Navigation screen

SYSTÉM NAVIGATION PRO

Systém Connect Pro je v hierarchii nad systémom Navigation Pro a dokáže sa naučiť vaše zvyčajné trasy, aby vás informoval o doprave a predpokladanom odhadovanom čase príchodu.

NEW FEATURE MERIDIANTM SOUND SYSTEMS

AUDIOSYSTÉMY MERIDIANTM    

Najdokonalejšie technológie hifi audiosystému vo svojej triede značky Meridian prinášajú pre všetkých cestujúcich v aute čisté, živé hudobné predstavenie prostredníctvom radu reproduktorov.

Jaguar XJ head up display technology

PROJEKČNÝ DISPLEJ

Vďaka projekčnému displeju môžete očami stále sledovať cestu. Priamo na čelnom skle sa zobrazujú transparentné, relevantné informácie o jazde.

TOUCHPRO 5 VIRTUAL INSTRUMENT CLUSTER WITH MAP VIEW

VIRTUÁLNY PRÍSTROJOVÝ PANEL

Úplne nové grafické rozhranie s pokročilými funkciami a štyri prednastavené motívy zobrazenia, prípadne zobrazenie 3D mapy na celú obrazovku, podľa toho, ako vám to viac vyhovuje.

Jaguar F-Pace Infotainment

DUÁLNE ZOBRAZENIE

Displej s duálnym zobrazovaním umožňuje vodičovi aj spolujazdcovi sledovať rôzny obsah na tom istom dotykovom displeji.

Digital TV feature infotainment

DIGITÁLNA TELEVÍZIA

Zvolené digitálne televízne kanály možno sledovať v prednej aj zadnej časti vášho modelu Jaguar.

Rear seat touchpro screen

SYSTÉM ZÁBAVY PRE CESTUJÚCICH VZADU

Integrovaný systém zábavy pre cestujúcich vzadu ponúka 2 samostatné 8- alebo 10-palcové displeje v predných opierkach hlavy s bezdrôtovými diaľkovými ovládačmi a slúchadlami.

Jaguar infotainment screen radio

RÁDIOPRIJÍMAČ DAB

Vopred nastavte a uložte svoje obľúbené kanály a počúvajte digitálne zvukové vysielanie, aby ste zabezpečili najkvalitnejší príjem rozhlasového vysielania vo vašom modeli Jaguar.

FUNKCIE SYSTÉMU TOUCH

Jaguar  XF infotainment screen

8-PALCOVÝ DOTYKOVÝ DISPLEJ

V strede palubnej dosky nájdete jasný a citlivý grafický dotykový displej, ktorý reaguje priamo na dotyk a gestá posúvania.

USER GUIDES 2 TOUCH PRO AND TOUCH PRO DUO Device.

NAVIGÁCIA VO VOZIDLE

Jednoducho vyhľadávajte ciele a uložte si obľúbené miesta, aby ste k nim mali rýchly prístup. S 2D a 3D mapami a hlasovými výzvami je zážitok intuitívnejší.

NEW FEATURE MERIDIANTM SOUND SYSTEMS

MIMORIADNE KVALITNÝ AUDIOSYSTÉM

Vy a všetci cestujúci si užijete skvelý zvuk zo všetkých zdrojov, nech sedíte na ľubovoľnom sedadle.

Jaguar XJ head up display technology

PROJEKČNÝ DISPLEJ

Vďaka projekčnému displeju môžete očami stále sledovať cestu. Priamo na čelnom skle sa zobrazujú transparentné, relevantné informácie o jazde.

JXF Radio feature infotainment

RÁDIOPRIJÍMAČ DAB

Digitálne zvukové vysielanie zabezpečuje najkvalitnejší zvuk rádia a širokú ponuku kanálov. Vopred nastavte a uložte svoje obľúbené kanály.

Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.