VLASTNÍCTVO

VLASTNÍCTVO

Ak sa stanete majiteľom vozidla značky Jaguar, získate niekoľko špeciálnych výhod.

OBJEDNÁVKA DO SERVISU

Naši technici pri servisnom procese od okamihu otvorenia zákazky až do jej ukončenia striktne dodržiavajú výrobcom špecifikované vysoké štandardy. Pri všetkých opravách používame výlučne originálne náhradné dielce, čím udržiavame prevádzkyschopnosť Vášho vozidla na optimálnej úrovni v rámci celej jeho životnosti.
SERVIS & ZÁRUKA

SERVIS & ZÁRUKA

Majitelia vozidiel Jaguar zažívajú typickú britskú lásku k detailom – od profesionálneho poradenstva ohľadom financovania až po servisnú prehliadku a údržbu, ktoré sú vykonávané našim vyškoleným personálom vrátane ponuky a odbornej montáže originálneho príslušenstva.
PRÍSLUŠENSTVO

PRÍSLUŠENSTVO

Upravte si svoj Jaguar prostredníctvom množstva príslušenstva určeného špeciálne pre váš model. Príslušenstvo k automobilom značky Jaguar sa testuje a vyrába podľa rovnakých štandardov ako vaše vozidlo a dodáva sa so zárukou spoločnosti Jaguar.
KVAPALINA ADBLUE

KVAPALINA ADBLUE

Na tomto mieste opisujeme vplyv európskej emisnej normy Euro 6 na naše vozidlá, vodičov a životné prostredie.
MERIDIAN™ PRE JAGUAR

MERIDIAN™ PRE JAGUAR

So značkou Meridian pocítite rytmus hudby, s výnimočným vykreslením, krištáľovo čistými výškami a plnými, hlbokými basmi.

INCONTROL

InControl je rad služieb a aplikácií, ktoré vás spájajú s vaším vozidlom a zároveň bez problémov a bezpečne aj so svetom naokolo.

ZISTITE VIAC