PREHLIADKA VÝROBY JAGUAR V SOLIHULLE

PREHLIADKA VÝROBY JAGUAR V SOLIHULLE

Nazrite do zákulisia ohromujúceho nového najmodernejšieho výrobného závodu spoločnosti v Solihulle. Sprevádzať vás bude niektorý z našich odborných sprievodcov a spoznáte, čo je potrebné na oživenie technologicky najvyspelejších vozidiel na svete.

INTELIGENTNÝ KOV

INTELIGENTNÝ KOV

Nový monokok Jaguar s vysokým podielom hliníka predstavuje novinku v triede a spôsobil revolúciu v oblasti dynamiky, kultivovanosti a kvality jazdy. V Lode Lane môžete sledovať, ako nadobúda tvary jeho dokonalá karoséria – spolu s charakteristickou zadnou časťou.
ELEGANTNÁ KYBERNETIKA

ELEGANTNÁ KYBERNETIKA

Pozrite sa naživo a zblízka, ako 627 špičkových robotov z našej špecializovanej kybernetickej armády tvaruje, nitujte a spája diely jednotlivých vozidiel v dokonalej harmónii. Týka sa to aj nového modelu F‑PACE s jedinečnou ľahkou karosériou, ktorá sa vyrába od začiatku využitím najmodernejších, precíznych kamier. To všetko predtým, ako naši kvalifikovaní pracovníci prispôsobia a dokončia každý jedinečný Jaguar podľa objednávky.
NAVRHNITE SI SVOJ MODEL

NAVRHNITE SI SVOJ MODEL

Uvažujete o kúpe modelu Jaguar? Prehliadka výroby Jaguar ponúka možnosť podporiť svoju fantáziu so stovkami prvkov na zákazku. Interiér s mäkkou kožou Jet, Latté alebo Brogue, obloženie z brúseného hliníka alebo saténovo jemného dreva, disky kolies, farby karosérie a multimediálne možnosti pre pocit z klasického, športového alebo moderného vozidla.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE PRE NÁVŠTEVNÍKOV

OTVORIŤ VŠETKO
Ako si vytvorím rezerváciu?
Mám si so sebou niečo priniesť?
Koľko musím mať rokov?
Môžem zaparkovať pri továrni?
Kedy musím prísť?
Môžem fotografovať?
Je pripravený prístup pre osoby so zdravotným postihnutím?

Tešíme sa na vašu návštevu, ale pripomíname, že počet miest je veľmi obmedzený, preto si svoje miesto rezervujte vopred.