KLASICKÉ ZÁŽITKY

S programom Klasické zážitky majú nadšenci šancu šoférovať širokú škálu klasických modelov Jaguar na skutočne veľkolepých a historických miestach.

ZÁŽITKOVÉ JAZDY NA KLASICKÝCH MODELOCH JAGUAR

ZÁŽITKOVÉ JAZDY NA KLASICKÝCH MODELOCH JAGUAR

Vyberte si z ponuky klasických zážitkov a oživte minulosť. Celodenné balíčky zahŕňajú prehliadku zákulisia našich jedinečných klasických modelov a výučbu „jeden na jedného“ na trati. Poldňové relácie s 1 hodinou na trati sa začínajú na našom súkromnom skúšobnom okruhu, kde si môžete v reálnych podmienkach vyskúšať naše klasické modely!

Classic Works Facility

PREHLIADKA KLASICKÝCH MODELOV JAGUAR LAND ROVER

V našom úplne novom zariadení predstavíme všetko, čo robí a čo znamená značka Jaguar, takže je prirodzené, že sa chceme predviesť. Prehliadka klasických modelov ponúka exkluzívny prístup k vzácnym ľahkým modelom E-type a XKSS, do nášho servisného strediska pre XJ220, E-type a Reborn, ako aj ku kompletnej kolekcii klasických modelov. Ide o skutočne jedinečný pohľad nielen na dedičstvo tejto historickej značky, ale aj na jej budúcnosť a spôsob jej uchovania.

Jaguar Heritage Challenge Mk2

JAGUAR CLASSIC CHALLENGE

Jaguar Classic Challenge je vzrušujúca nová pretekárska séria pre kultové modely Jaguar spred roku 1966.

Man with Jacket Posing in Garage

ZBIERKA KLASICKÝCH MODELOV

Kúpte si našu novú kolekciu inšpirovanú dizajnom, pocitmi a vzrušením z kultového modelu Jaguar XKSS.

KLASICKÉ MODELY JAGUAR

Tím Jaguar Land Rover Classic sa venuje zachovaniu a obnove nášho motoristického dedičstva, aby si ich mohli užiť a opatrovať aj budúce generácie. Sme odhodlaní spustiť iniciatívy na obnovu, údržbu a zachovanie klasických modelov Jaguar a Land Rover, aby ste sa aj v budúcnosti mohli potešiť pohľadom. Slávna minulosť týchto vozidiel si zaslúži najlepšiu možnú budúcnosť.

Jaguar E-Type bonnet door open

AUTENTICKÉ VOZIDLÁ

História ožíva pri starostlivej prestavbe klasických vozidiel Jaguar z limitovanej edície vrátane modelu E-type série 1 a pri výrobe nových originálov vrátane kultového ľahkého modelu E-type a legendárneho XKSS.

Jaguar Wrench Tool  Workshop

SLUŽBY PRE ZÁKAZNÍKOV

V tomto zariadení pracuje množstvo špičkových inžinierov a špecialistov na historické vozidlá. Poskytuje servis so zárukou, reštaurovanie a rady na kúpu pre všetky klasické modely značky Jaguar bez ohľadu na to, aké sú staré.

Jaguar E type Peter Chromed Wire Wheel

ORIGINÁLNE DIELY

Hlavným cieľom oddelenia Originálne diely pre vozidlá Jaguar je dodávať originálne náhradné diely pre klasické vozidlá Jaguar tisícom zákazníkov na celom svete, poskytovať najvyššiu možnú úroveň služieb a kvalitné, originálne produkty tým zákazníkom, ktorí sa starajú o staršie vozidlá.

Classic Works Facility

ZARIADENIE CLASSIC WORKS

S hrdosťou predstavujeme nové zariadenie Jaguar Land Rover Classic Works. V tomto zariadení pracuje množstvo špičkových inžinierov a špecialistov na historické vozidlá, ktorí poskytujú tie najlepšie služby pri reštaurovaní vozidiel.