Nazrite do zákulisia ohromujúceho nového najmodernejšieho výrobného závodu spoločnosti v Solihulle. Sprevádzať vás bude niektorý z našich odborných sprievodcov a spoznáte, čo je potrebné na oživenie technologicky najvyspelejších vozidiel na svete.

Jaguar Manufacturing Unit

INTELIGENTNÝ KOV

Nový monokok Jaguar s vysokým podielom hliníka predstavuje novinku v triede a spôsobil revolúciu v oblasti dynamiky, kultivovanosti a kvality jazdy. V Lode Lane môžete sledovať, ako nadobúda tvary jeho dokonalá karoséria – spolu s charakteristickou zadnou časťou.

Jaguar Manufacturing Unit

ELEGANTNÁ KYBERNETIKA

Pozrite sa naživo a zblízka, ako 627 špičkových robotov z našej špecializovanej kybernetickej armády tvaruje, nitujte a spája diely jednotlivých vozidiel v dokonalej harmónii. Týka sa to aj nového modelu F‑PACE s jedinečnou ľahkou karosériou, ktorá sa vyrába od začiatku využitím najmodernejších, precíznych kamier. To všetko predtým, ako naši kvalifikovaní pracovníci prispôsobia a dokončia každý jedinečný Jaguar podľa objednávky.

Jaguar F-Pace

NAVRHNITE SI SVOJ MODEL

Uvažujete o kúpe modelu Jaguar? Prehliadka výroby Jaguar ponúka možnosť podporiť svoju fantáziu so stovkami prvkov na zákazku. Interiér s mäkkou kožou Jet, Latté alebo Brogue, obloženie z brúseného hliníka alebo saténovo jemného dreva, disky kolies, farby karosérie a multimediálne možnosti pre pocit z klasického, športového alebo moderného vozidla.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE PRE NÁVŠTEVNÍKOV

Ako si vytvorím rezerváciu?

Mám si so sebou niečo priniesť?

 •    

  Prehliadka je rozsiahla, preto vám odporúčame pohodlné šaty a praktickú obuv. Kabelky, ruksaky a iné druhy príručnej batožiny nie sú v továrni povolené. Takéto predmety si môžete bezpečne uložiť v centre pre návštevníkov Jaguar. Chceme, aby ste sa počas prehliadky mohli priblížiť k vozidlám vo výrobe. Na zakrytie predmetov, ako sú hodinky, šperky a pracky na opasku, vám môžeme poskytnúť ochranné prostriedky. Odporúčame vám, aby ste takéto predmety nechali bezpečne uložené doma.

   

  Pri návšteve nášho zariadenia je potrebné mať zakryté nohy a ramená a nosiť praktickú obuv. V žiadnom výrobnom závode nie sú povolené otvorené topánky, sandále, krátke nohavice ani tričká.

Koľko musím mať rokov?

 •    

  Účastník prehliadky musí byť starší ako 10 rokov. Deti do 16 rokov musí sprevádzať dospelá osoba.

Môžem zaparkovať pri továrni?

 •    

  Parkovanie na mieste je bezplatné.

Kedy musím prísť?

 •    

  Všetko v našom závode beží precízne. Do centra pre návštevníkov Jaguar príďte 15 minút pred začiatkom prehliadky, aby ste sa prihlásili a pripravili.

Môžem fotografovať?

 •     

  Fotografovanie je povolené iba vo vyhradených priestoroch, preto sa obráťte na svojho sprievodcu alebo hostiteľa.

Je pripravený prístup pre osoby so zdravotným postihnutím?

 •    

  Prehliadku môžu absolvovať aj osoby so zdravotným postihnutím . Informujte nás však o konkrétnych potrebách, aby sme mohli vopred vykonať potrebné opatrenia.

Tešíme sa na vašu návštevu, ale pripomíname, že počet miest je veľmi obmedzený, preto si svoje miesto rezervujte vopred.