ONLINE SERVISNÁ HISTÓRIA

UŽ ŽIADNY PAPIER
Záznamy o údržbe, hromadiace sa v podobe knižiek, ktoré musíte vyberať z príručnej priehradky alebo sa úplne stratia – to všetko je minulosť vďaka online servisnej histórii (OSH) automobilky Jaguar. Váš zmluvný partner Jaguar vám ochotne pomôže s vytvorením osobného online prístupu.

NEUSTÁLE AKTUÁLNE ÚDAJE
Pri plánovanej servisnej návšteve v autorizovanom servise Jaguar sa uskutočnené práce automaticky zaznamenajú do servisnej histórie vášho vozidla Jaguar. Vďaka tomu bude vaša osobná história vozidla vždy aktuálna.

MIMORIADNE DOBRÝ POCIT
Vaše servisné záznamy sú bezpečne uložené a neustále prístupné u vášho zmluvného partnera Jaguar. Ten môže v budúcnosti preveriť, či sa blíži, resp. kedy vyprší termín plánovanej údržby. Navyše môžete v priebehu niekoľkých sekúnd získať informácie o tom, keby ste v minulosti navštívili servis.

KVALITA, NA KTORÚ SA MÔŽETE SPOĽAHNÚŤ
V našich dielňach sa staráme o to, aby ste svoje vozidlo mohli využívať na maximum – a to dlhé roky. Vďaka vykonávaniu pravidelných servisných prehliadok je možné dlhodobo zabezpečiť výkonnosť vášho vozidla Jaguar, ako aj platnosť vašej záruky.