REMOTE ESSENTIALS A REMOTE PREMIUM

REMOTE ESSENTIALS A REMOTE PREMIUM

Služby Remote Essentials a Remote Premium vám umožňujú komunikovať s vozidlom Jaguar z ľubovoľného miesta na svete pomocou dátového spojenia a aplikácie InControl Remote, pričom sú kompatibilné s väčšinou smartfónov so systémom Android či Apple iOS.

Ak sa rozhodnete pre službu Remote Essentials alebo Remote Premium, budete si môcť v telefóne prezerať informácie o stave svojho modelu Jaguar a zároveň s ním komunikovať na diaľku.

• Prezerajte si údaje o vozidle na diaľku – od množstva paliva až po stav dverí a okien prostredníctvom informácií o stave vozidla.
• Sledujte náklady prostredníctvom histórie jázd.
• Nastavte si vopred ideálnu teplotu v kabíne pomocou funkcie diaľkového ovládanie klimatizácie.
• Vyhľadajte rýchlo svoj Jaguar na preplnenom parkovisku pomocou funkcie pípnutia a zablikania na diaľku
• Zabezpečte svoje vozidlo na diaľku pomocou funkcie zamknutia a odomknutia na diaľku.


V závislosti od zvolenej výbavy môžete pomocou týchto služieb zamknúť/odomknúť dvere, na diaľku vopred vykúriť/vychladiť vozidlo pomocou klimatizácie*, rýchlejšie vyhľadať svoj Jaguar pomocou funkcie pípnutia a zablikania a ešte oveľa viac.

Služba Remote Essentials je súčasťou štandardnej výbavy. Služba Remote Premium je súčasťou výbavy Connect alebo Connect Pro. Budete sa musieť rozhodnúť, či si chcete kúpiť službu Remote Premium ako súčasť balíka pripojenia.

Služby Remote Essentials a Remote Premium môžu obsahovať:

INFORMÁCIE O STAVE VOZIDLA
Skontrolujte aktuálne množstvo paliva a dojazd vozidla, ako aj stav dverí, okien a zámkov. Pozrite sa na miesto, kde ste svoj Jaguar zaparkovali naposledy, a vyhľadajte k nemu pešiu cestu späť.

UPOZORNENIA NA ÚDRŽBU VOZIDLA
Budete môcť zobraziť problémové položky údržby – napríklad nízku hladinu rôznych kvapalín – a poradiť sa ako ďalej.

HISTÓRIA JÁZD
Táto voliteľná funkcia umožňuje automaticky zaznamenať históriu jázd vrátane štatistických údajov o trase a počte najazdených kilometrov. Tieto informácie je možné exportovať vo formáte Excel a odoslať e-mailom kvôli sledovaniu nákladov.

DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE KLIMATIZÁCIE
Pripravte si svoj Jaguar vopred a nastavte teplotu, aby ste sa vy aj všetci cestujúci cítili pohodlne od okamihu nastúpenia dovnútra. Klimatizácia funguje po diaľkovom spustení motora.*

PÍPNUTIE A ZABLIKANIE NA DIAĽKU
Táto funkcia zapne výstražné svetlá, stretávacie svetlá a zvukovú výstrahu, aby ste ľahšie našli svoj Jaguar na preplnenom parkovisku.

ZAMKNUTIE A ODOMKNUTIE NA DIAĽKU
Jedným klepnutím na tlačidlo môžete na diaľku zamknúť alebo odomknúť dvere. Jednoducho stlačte tlačidlo zamykania na obrazovke Vehicle Security (zabezpečenie vozidla) v aplikácii InControl Remote, aby ste zamkli dvere systémom jednoduchého zamykania, aktivovali poplašný systém, sklopili vonkajšie spätné zrkadlá a zatvorili okná. Klepnutím na tlačidlo odomykania vyklopíte vonkajšie spätné zrkadlá a zapnete stretávacie svetlá, pričom dvakrát zablikajú výstražné svetlá.

RESETOVANIE POPLAŠNÉHO SYSTÉMU NA DIAĽKU
Ak sa zapne zabezpečovací systém vozidla, na telefóne sa zobrazí upozornenie, aby ste ho v prípade potreby mohli resetovať.

FUNKCIA ZOBUDENIA
Ak s vozidlom Jaguar nebudete jazdiť 4 dni, funkcia úspory energie vypne niektoré nepodstatné funkcie diaľkového ovládania.

Ak ich teda budete chcieť použiť po uplynutí tohto časového obdobia, môžete naplánovať zobudenie, aby sa opätovne aktivovali funkcie, ako napríklad diaľkové ovládanie klimatizácie a funkcie zamknutia/odomknutia.

Funkcie aplikácie InControl Remote sa automaticky znova aktivujú pri ďalšej jazde.

Vylúčenie zodpovednosti:

Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Informácie o dostupnosti a úplných podmienkach vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.

*Ak motor nie je možné diaľkovo spustiť kvôli obmedzeniam platným pre dané vozidlo alebo krajinu, stále je možné používať funkciu vyhrievania a vetrania na diaľku; musí však byť namontovaný systém časovaného ovládania klimatizácie alebo diaľkového vyhrievania pri zaparkovaní. Ak to nie je možné, funkcia diaľkového ovládania klimatizácie sa v aplikácii InControl Remote nezobrazí.