ONLINE STK+EK

ONLINE TECHNICKÁ A EMISNÁ KONTROLA VÁŠHO VOZIDLA

POSTARÁME SA O VAŠE VOZIDLO

V prípade, že sa blíži termín technickej alebo emisnej kontroly (STK a EK) Vášho vozidla Jaguar sme tu pre vás, aby sme vám pomohli. Ponúkame Vám možnosť vyzdvihnutia Vášho vozidla priamo u vás. V našom servisnom centre ho potom skontrolujeme a pripravíme po technickej stránke. Po vykonaní kontroly STK a EK ho doručíme späť ku vám.

Zverte svoj Jaguar rúk odborníkom. Naši certifikovaní technici sú zárukou, že Vaše vozidlo si udrží svoju kvalitu a cenu aj naďalej.

Viac informácii o našej službe získate vyplnením kontaktného formulára

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE SPOTREBITEĽOV: Poskytnutím týchto informácií súhlasíte, že vás môžeme kontaktovať pomocou nižšie uvedených metód komunikácie, pokiaľ neuvediete inak zrušením označenia príslušných políčok uvedených nižšie. Spoločnosť Jaguar Land Rover použije všetky získané informácie na to, aby vás informovala o produktoch a službách, a taktiež na zlepšenie kvality svojich služieb pre vás. Vaše osobné údaje budú sprístupnené iba spoločnosti Jaguar Land Rover, jej predajcom, franšízovým partnerom, agentúram, sesterským alebo pridruženým spoločnostiam, ktoré poskytujú služby pre váš prospech.