MODELY

Množina jedinečných vlastností definuje vzhľad a dojem z každého modelu.

BALÍKY DODATOČNEJ VÝBAVY

Každý balík ponúka ďalšie stupne výbavy a exkluzívne funkcie.

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL

JAGUAR XE R‑DYNAMIC HSE

STRUČNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE

HLAVNÉ PRVKY

JAGUAR XE R-DYNAMIC SE

STRUČNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE

HLAVNÉ PRVKY

JAGUAR XE R‑DYNAMIC S

STRUČNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE

HLAVNÉ PRVKY

STRUČNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE

HLAVNÉ PRVKY

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

Jaguar F-Pace Shock Absorber

TECHNICKÉ ÚDAJE

Pozrite sa na fakty a čísla.

Woman driving Jaguars XE

GALÉRIA

Prezrite si snímky s modelom Jaguar XE.

Rear view of Jaguar XE

PREHĽAD

Nová definícia športového sedanu.

**Zobraziť údaje WLTP.

Uvedené hodnoty vychádzajú z oficiálnych testov výrobcu v súlade s legislatívou EÚ. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva sa môžu meniť v závislosti od rôznych faktorov, napríklad od spôsobu jazdy, okolitých podmienok, zaťaženia, namontovaných kolies a príslušenstva.

 

1Pripojená navigácia bude vyžadovať ďalšie predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar.

2Vaše vozidlo je pripravené na systém Apple CarPlay. Služby, ktoré ponúka systém Apple CarPlay, závisia od dostupnosti jeho funkcií vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

3Vaše vozidlo je pripravené na systém Android Auto. Služby, ktoré ponúka systém Android Auto, závisia od dostupnosti jeho funkcií vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.android.com/auto/.

4Platia zásady férového používania. Súčasťou je ročné predplatné, ktoré možno predĺžiť po počiatočnom období.

 

Funkcie vozidla by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť ostatných. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.

 

Po zvolení iného stupňa výbavy môžu byť štandardné prvky nahradené inými prvkami. Štandardné prvky sa môžu líšiť aj v závislosti od krajiny, v ktorej bolo vozidlo zakúpené, a od typu motora a prevodovky.

 

Funkcie, možnosti, služby tretích strán a dostupnosť systému Pivi a InControl závisia od krajiny – informácie o dostupnosti na miestnom trhu a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú predplatné, ktoré je potrebné predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov.

 

Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Môžu platiť podmienky spoločnosti Apple Inc pre koncových používateľov.

Android Auto je ochranná známka spoločnosti Google LLC.

App Store je ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Google Play Store je ochranná známka spoločnosti Google LLC.

Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zariadenie „three fields sú ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.