ČISTO ELEKTRICKÝ JAGUAR I‑PACE

ČISTO ELEKTRICKÝ JAGUAR I‑PACE

Ocenené, čisto elektrické výkonné SUV. Priestranné, s nádhernými detailmi a s hladko integrovanou technológiou.
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
VŠETKY DOSTUPNÉ AUTÁ: 4
Jaguar I-Pace
BLACK EV400 90cm3 2023
2023 new Jaguar I-Pace Sivá Eiger EV400 BLACK
Najazdené kilometre
km
Motor
bev
Výkon
294 kW
Cena s DPH
EUR 94,831
Zobraziť podrobnosti
Jaguar I-Pace
HSE EV 400PS 2022
2022 new Jaguar I-Pace Portofino Blue EV 400PS HSE
Najazdené kilometre
10 km
Motor
bev
Výkon
294 kW
Cena s DPH
EUR 105,369
Zobraziť podrobnosti
Jaguar I-Pace
HSE EV kWh 400 PS AWD Auto, 2020
2020 new Jaguar I-Pace Borasco Grey EV kWh 400 PS AWD Auto, HSE
Najazdené kilometre
km
Motor
bev
Výkon
294 kW
Cena s DPH
EUR 102,891
Zobraziť podrobnosti
Jaguar I-Pace
HSE AWD Auto 400HP 1cm3 2020
2020 used Jaguar I-Pace Santorini Black 400HP HSE AWD Auto
Najazdené kilometre
5 589 km
Motor
bev
Výkon
294 kW
Cena s DPH
EUR 81,990
Zobraziť podrobnosti

OCENENÉ, ČISTO ELEKTRICKÉ VÝKONNÉ SUV

Víťaz ocenenia Svetové auto roka, Svetový automobilový dizajn roka a Svetové ekologické auto*. Jaguar I-PACE, navrhnutý ako elektromobil popierajúci konvencie spojené s elektrickými vozidlami, je jedným z najžiaducejších modelov na súčasných cestách.

PRESKÚMAJTE ELEKTROMOBILY

DIZAJN EXTERIÉRU

Elegantný a aerodynamický. Očarujúci výsledok DNA značky Jaguar, technológie z pretekov FIA Formula E Racing a moderný britský dizajn.

Kliknutím spustite interakciu

DIZAJN INTERIÉRU

Model I-PACE predstavuje nový pohľad na klasickú vyváženosť značky Jaguar, v ktorej sa snúbi zameranie na športový charakter vozidla a luxusné remeselné spracovanie. Výsledkom je priestranná kabína s nádherne integrovanou technológiou.

Kliknutím spustite interakciu

LUXUSNÝ ZÁŽITOK

Nádherné ručne vyrobené detaily zdobia celý vnútorný priestor a umocňujú luxusnú atmosféru kabíny. Všade vás obklopujú bohaté zladené doplnky a jemne kontrastné dvojité prešívanie završuje sofistikovanú harmóniu. A po západe slnka sa exkluzívne detaily ešte viac vynímajú vďaka jasnému osvetleniu.

KULTIVOVANOSŤ V ZNAMENÍ TICHA

Vnútro kabíny poskytuje prístav pokoja, ktorý vás dokonale oddelí od ruchu okolitého sveta. Sofistikované zapuzdrenie elektromotora potláča zvuk jeho chodu a ostrý vonkajší dizajn minimalizuje aerodynamický hluk, vďaka čomu si v interiéri užijete výnimočnú kultivovanosť.

PRIESTRANNÝ INTERIÉR

Čisto elektrická architektúra modelu I-PACE umožnila tímu dizajnérov v spoločnosti Jaguar spojiť luxusné remeselné spracovanie s veľkorysým priestorom a úložnými priestormi v interiéri vozidla.

USPORIADANIE SEDADIEL

Pohodlie a ergonómia sú rovnako dôležité ako priestor. I-PACE je k dispozícii so športovými sedadlami alebo sedadlami Performance, pričom obe verzie môžu byť čalúnené rôznymi materiálmi a farbami.

VZRUŠUJÚCA JAZDA, JEDNODUCHÝ ŽIVOT

Zažite elektrizujúci výkon značky Jaguar s výhodami a vedomím, že jazdíte s nulovými emisiami z výfuku.

PRAKTICKÝ A<br> CENOVO VÝHODNÝ

PRAKTICKÝ A
CENOVO VÝHODNÝ

Navrhnutý pre vás, nie kvôli technológiám. Radosť z jazdy vo vozidle značky Jaguar sa dokonale spája s pohodlím a výhodami plynúcimi z domáceho nabíjania.
AŽ DO 470 KM<sup>††</sup> DOJAZD ČISTO ELEKTRICKÉHO VOZIDLA

AŽ DO 470 KM†† DOJAZD ČISTO ELEKTRICKÉHO VOZIDLA

Jaguar I-PACE má dojazd certifikovaný podľa WLTP na úrovni 470 km††. Pomocou našej kalkulačky dojazdu môžete odhadnúť skutočný dojazd a získať informácie o maximalizácii dojazdovej vzdialenosti vášho elektrického vozidla.
AŽ DO 127 KM DOJAZDU ZA 15 MINÚT**

AŽ DO 127 KM DOJAZDU ZA 15 MINÚT**

Nabitie na plnú kapacitu je najvhodnejšie vykonávať doma cez noc. Keď oddychujete, váš I-PACE sa nabíja, aby bol pripravený na nasledujúce ráno. A v prípade potreby možno mimo domova použiť rýchle nabíjanie.
NÍZKE PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY A STIMULY

NÍZKE PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY A STIMULY

K dispozícii môžu byť daňové úľavy, granty, nízke náklady na palivo a servis, ako aj iné stimuly. Najrelevantnejšie informácie nájdete na webových stránkach miestnej a národnej vlády.
ZÁRUKA: 8 ROKOV ALEBO 160 000 KM

ZÁRUKA: 8 ROKOV ALEBO 160 000 KM

Akumulátor v modeli I-PACE bol navrhnutý pre dlhú životnosť a podporuje trvalý maximálny výkon. Je krytý 8-ročnou zárukou, pričom jeho životnosť je navrhnutá tak, aby prekročila životnosť samotného auta.

HLAVNÉ PRVKY

ELEKTRICKÝ VÝKON

ELEKTRICKÝ VÝKON

I‑PACE je skutočné auto pre vodiča. Jeho elektromotory a takmer dokonalé rozloženie hmotnosti ponúkajú okamžitý krútiaci moment 696 Nm a dynamiku športového vozidla.
TECHNOLÓGIE

TECHNOLÓGIE

Náš informačno-zábavný systém Pivi Pro1 poskytuje všetky kľúčové informácie dostupné na prvý pohľad. Inšpiroval sa smartfónmi a ovláda sa rovnako intuitívne.
PRAKTICKOSŤ A BEZPEČNOSŤ

PRAKTICKOSŤ A BEZPEČNOSŤ

Navrhnutý pre optimálnu bezpečnosť. I-PACE obsahuje množstvo asistenčných funkcií pre vodiča, ktoré pomáhajú chrániť vás a vašich cestujúcich.
PRESKÚMAJTE ASISTENČNÉ SYSTÉMY VODIČA

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL

Výber modelov podľa vašich potrieb, vrátane modelu I-PACE Black.

I-PACE S

I-PACE S

 • LED svetlomety
 • 18“ disky, dizajn 1022
 • Športové sedadlá Luxtec
 • Kožený volant
 • Balík Online s dátovým paušálom2
I-PACE SE

I-PACE SE

 • Prémiové LED svetlomety s charakteristickými dennými svetlami
 • 20“ disky, dizajn 6007
 • Športové sedadlá DuoLeather
 • Elektricky ovládané dvere batožinového priestoru
 • Vyhrievané, elektricky ovládané a sklápateľné vonkajšie spätné zrkadlá s pamäťovou funkciou a svetlami na privítanie s automatickým stmievaním na strane vodiča
I-PACE HSE

I-PACE HSE

 • Maticové LED svetlomety s charakteristickými dennými svetlami
 • 20“ disky, dizajn 5068, brúsené diamantom s lesklými tmavosivými kontrastnými detailmi
 • Športové sedadlá čalúnené kožou Windsor
 • Vyhrievané a chladené predné sedadlá vodiča s elektrickým ovládaním v 16 smeroch s pamäťovou funkciou
 • Audiosystém MeridianTM s 3D priestorovým zvukom
I-PACE BLACK

I-PACE BLACK

 • Pevná panoramatická strecha
 • Zatmavené sklá
 • Balík čiernych exteriérových prvkov
 • 20“ disky, dizajn 5068, lesklé čierne
 • Sedadlá a čalúnenie stropu Ebony

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

HLAVNÉ PRVKY

HLAVNÉ PRVKY

Čisto elektrické výkonné SUV.
PRESKÚMAJTE HLAVNÉ PRVKY
MODELY JAGUAR I-PACE

MODELY JAGUAR I-PACE

Pozrite si celý modelový rad.
PRESKÚMAJTE MODELY
TECHNICKÉ ÚDAJE

TECHNICKÉ ÚDAJE

Pozrite sa na fakty a čísla.
ZOBRAZIŤ TECHNICKÉ ÚDAJE
VOLITEĽNÉ PRVKY A PRÍSLUŠENSTVO

VOLITEĽNÉ PRVKY A PRÍSLUŠENSTVO

Prispôsobte si svoj Jaguar I-PACE.
ZOBRAZIŤ VOLITEĽNÉ PRVKY A PRÍSLUŠENSTVO

†† Pozrite si hodnoty WLTP.
Uvedené hodnoty vychádzajú z oficiálnych testov výrobcu uskutočnených v súlade s legislatívou EÚ a s úplne nabitým akumulátorom. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty spotreby energie a dojazdu sa môžu meniť v závislosti od rôznych faktorov, napríklad od spôsobu jazdy, okolitých podmienok, zaťaženia, namontovaných kolies a príslušenstva, skutočnej trasy a stavu akumulátora. Hodnoty dojazdu sa určili pomocou sériovo vyrábaného vozidla na štandardizovanej trase.

Ocenenia Svetové auto roka, Svetový automobilový dizajn roka a Svetové ekologické auto v roku 2019.
*Pomocou jednosmernej rýchlonabíjačky s výkonom 100 kW. Časy nabíjania sa môžu líšiť v závislosti od mnohých faktorov, okrem iného napríklad od veku, stavu, teploty a aktuálnej úrovne nabitia akumulátora, použitého zariadenia a dĺžky trvania.

1Pripojená navigácia bude vyžadovať ďalšie predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar.
2 Môžu platiť zásady férového využívania. Súčasťou je 1-ročné predplatné, ktoré možno predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar.

Záruka na 90 kWh akumulátor modelu I-PACE je obmedzená na 8 rokov alebo 160 000 km (podľa toho, čo nastane skôr). Možno ju uplatniť v prípade akejkoľvek výrobnej chyby, alebo ak autorizovaný servis Jaguar zistí, že kapacita akumulátora klesla pod 70 percent.

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka), alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.

Poznámka: Po zvolení iného stupňa výbavy môžu byť štandardné prvky nahradené inými prvkami. Štandardné prvky sa môžu líšiť aj v závislosti od krajiny, v ktorej bolo vozidlo zakúpené, a od typu motora a prevodovky.

Zabudované funkcie by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.

Funkcie, voliteľné prvky a služby tretích strán v rámci systémov Pivi a InControl a ich dostupnosť sa v jednotlivých krajinách líšia – informácie o dostupnosti v danej krajine a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu vozidiel Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú predplatné, ktoré je potrebné predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov.

Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zariadenie three fields sú ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.