AKTIVÁCIA PROTECT

AKTIVÁCIA JAGUAR PROTECT

Aby ste mohli využívať služby InControl, musíte aktivovať služby InControl, ktoré ste si zakúpili.

REGISTRÁCIA SYSTÉMU INCONTROL U PREDAJCU

REGISTRÁCIA SYSTÉMU INCONTROL U PREDAJCU

Kliknite na odkaz v e-maile od predajcu, aby sa zobrazila webová stránka. Postupujte podľa jednoduchých krokov uvedených na obrazovke.
Ak ste od predajcu nedostali aktivačný e-mail, skontrolujte priečinok s nevyžiadanou poštou alebo kontaktujte svojho predajcu.
REGISTRÁCIA SYSTÉMU INCONTROL VLASTNÝMI SILAMI

REGISTRÁCIA SYSTÉMU INCONTROL VLASTNÝMI SILAMI

Ak vám predajca nezaregistroval účet, postupujte podľa jednoduchého postupu na registráciu, pripojenie a aktiváciu systému InControl.
Skôr ako začnete, musíte mať prístup k vozidlu zaparkovanému vonku v oblasti s dobrým pokrytím signálu a musíte poznať registračné číslo.
Potrebujete poznať aj identifikačné číslo vozidla (VIN), ktoré nájdete na ľavej strane čelného skla alebo v príručke k vozidlu.
KROK 1

KROK 1

Navštívte webovú stránku My Jaguar InControl a vytvorte si účet. Zadajte svoju e-mailovú adresu, aby vám mohol byť zaslaný registračný e-mail. Kliknite na zabezpečený odkaz v e-maile a postupujte podľa pokynov na obrazovke.
KROK 2

KROK 2

Následne budete vyzvaní, aby ste spojili svoje vozidlo Jaguar so svojím účtom, a tým potvrdili, že ste vlastníkom alebo autorizovaným používateľom. Preto je potrebné do 60 minút nastúpiť do svojho vozidla a dokončiť nastavenie. V opačnom prípade bude potrebné znovu spustiť proces.
KROK 3

KROK 3

Budete vyzvaní vyplniť údaje o vozidle a prijať podmienky a ustanovenia. Budete tiež môcť zapnúť funkciu Journeys.

WEBOVÁ STRÁNKA MY JAGUAR INCONTROL

Pomocou tých istých prihlasovacích údajov sa môžete prihlásiť do systému My Jaguar InControl a zmeniť svoje údaje, upraviť nastavenia vozidla, pridať alebo odstrániť vozidlá, spravovať predplatné a jazdy a ďalšie funkcie.

PRIDANIE VOZIDLA DO VÁŠHO ÚČTU

PRIDANIE VOZIDLA DO VÁŠHO ÚČTU

Skôr ako začnete, musíte mať prístup k vozidlu zaparkovanému vonku v oblasti s dobrým pokrytím signálu a musíte poznať registračné číslo. Potrebujete poznať aj identifikačné číslo vozidla (VIN), ktoré sa nachádza na ľavej strane čelného skla alebo v príručke k vozidlu.
Ak chcete do svojho účtu pridať vozidlo, prihláste sa a prejdite na kartu Pridať vozidlo. Postupujte podľa pokynov na obrazovke a pripojte vozidlo k svojmu účtu.
ODSTRÁNENIE VOZIDLA Z VÁŠHO ÚČTU

ODSTRÁNENIE VOZIDLA Z VÁŠHO ÚČTU

Pri predaji, výmene alebo prevode vlastníctva vášho modelu Jaguar musíte odstrániť svoje auto zo svojho účtu InControl. Prihláste sa na stránku My Jaguar InControl, prejdite na kartu Vehicle Settings (nastavenia vozidla) a stlačte tlačidlo Remove vehicle (odstrániť vozidlo).
Ak máte nejaké nespotrebované predplatné InControl, prenesie sa na nového majiteľa vozidla na zvyšok obdobia, pod podmienkou, že nový vlastník dokončí nastavenie účtu InControl.

PODPORA PRE JAGUAR INCONTROL

WEBOVÁ STRÁNKA JAGUAR INCONTROL

WEBOVÁ STRÁNKA JAGUAR INCONTROL

Zaregistrujte sa a prihláste sa do aplikácie My Jaguar InControl, aby ste si mohli prispôsobiť svoje preferencie a spravovať funkcie InControl.
PODPORA PRE JAGUAR INCONTROL

PODPORA PRE JAGUAR INCONTROL

S radosťou vám pomôžeme s akýmikoľvek problémami alebo vám povieme podrobnosti o aplikácii Jaguar InControl.
ZMLUVNÉ PODMIENKY

ZMLUVNÉ PODMIENKY

Prístup k zmluvným podmienkam pre aplikáciu Jaguar InControl a dokumentom na ochranu osobných údajov.

Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.