PRÍRUČKA POUŽÍVATEĽA PRE JAGUAR INCONTROL

VŠETKO, ČO POTREBUJETE NA VYUŽÍVANIE FUNKCIÍ A APLIKÁCIÍ JAGUAR INCONTROL.

FUNKCIE A APLIKÁCIE PRIPOJENÉHO VOZIDLA

Systém InControl je technologickým centrom zážitkov v kabíne modelu Jaguar. Prináša precízne riadenie prostredia, navigáciu, zábavu a bezpečnosť, ako aj bezproblémové pripojenie k okolitému svetu. V závislosti zakúpených funkcií systému InControl si musíte vytvoriť účet a aktivovať vybrané služby InControl.

POSTUP NASTAVENIA FUNKCIÍ INCONTROL

AKTIVÁCIA PROTECT*

AKTIVÁCIA PROTECT*

Aby ste mohli využívať služby Protect, musíte postupovať podľa troch jednoduchých krokov, v rámci ktorých si vytvoríte účet online, zaregistrujete si svoje vozidlo a aktivujete si zakúpené služby InControl.
 
*V prípade niektorých modelov je služba Protect súčasťou balíka Remote.
VLOŽENIE SIM KARTY

VLOŽENIE SIM KARTY

Aby ste mohli používať funkcie pripojenia InControl, ako napríklad Wi-Fi hotspot a služby Pro Services, musíte vložiť SIM kartu s vhodným dátovým paušálom.
NASTAVENIE SLUŽIEB PRO SERVICES

NASTAVENIE SLUŽIEB PRO SERVICES

Služby Pro Services predstavujú niekoľko vylepšených funkcií pre systém Touch Pro.
INŠTALÁCIA INCONTROL APPS

INŠTALÁCIA INCONTROL APPS

Aplikácie InControl Apps možno prevziať z portálu Apple App Store alebo Google Play pre väčšinu smartfónov so systémom Android a Apple iOS. Nainštalujte aplikácie InControl Apps a vyhľadajte kompatibilné aplikácie pre vaše zariadenie.

POSTUP POUŽÍVANIA FUNKCIÍ INCONTROL

AKTUALIZÁCIE MÁP

AKTUALIZÁCIE MÁP

Make sure your Navigation System is up-to-date by downloading the latest maps. Updating your maps ensures that the Navigation System holds the latest road layouts and points of interest – to present you with the best routes to reach your final destination..
SECURE TRACKER

SECURE TRACKER

Funkcia Secure Tracker využíva technológiu sledovania, ktorá vás upozorní na pokus o krádež a signalizuje polohu vášho vozidla príslušným orgánom v záujme jeho rýchleho vrátenia.
PRIPOJENIE JAGUAR BLUETOOTH<sup>®</sup>

PRIPOJENIE JAGUAR BLUETOOTH®

Zistite, ako používať pripojenie cez Bluetooth® s vašimi zariadeniami a preskúmajte funkcie, s ktorými môžete počas jazdy zostať pripojení.

PODPORA PRE JAGUAR INCONTROL

WEBOVÁ STRÁNKA JAGUAR INCONTROL

WEBOVÁ STRÁNKA JAGUAR INCONTROL

Zaregistrujte sa a prihláste sa do aplikácie My Jaguar InControl, aby ste si mohli prispôsobiť svoje preferencie a spravovať funkcie InControl.
PODPORA PRE JAGUAR INCONTROL

PODPORA PRE JAGUAR INCONTROL

S radosťou vám pomôžeme s akýmikoľvek problémami alebo vám povieme podrobnosti o aplikácii Jaguar InControl.
ZMLUVNÉ PODMIENKY

ZMLUVNÉ PODMIENKY

Prístup k zmluvným podmienkam pre aplikáciu Jaguar InControl a dokumentom na ochranu osobných údajov.

Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.