MODELY

Množina jedinečných vlastností definuje vzhľad a dojem z každého modelu.

BALÍKY DODATOČNEJ VÝBAVY

Každý balík ponúka ďalšie prvky a exkluzívne funkcie.

SV

Vylepšený dizajn a prispôsobenie.

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL

F-PACE R-DYNAMIC HSE

Cena od:

81 497 €

STRUČNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE

HLAVNÉ PRVKY

F-PACE R-DYNAMIC SE

Cena od:

75 792 €

STRUČNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE

HLAVNÉ PRVKY

F-PACE R-DYNAMIC S

Cena od:

67 960 €

STRUČNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE

HLAVNÉ PRVKY

F-PACE 400 SPORT

Cena od:

100 723 €

STRUČNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE

HLAVNÉ PRVKY

F-PACE SVR 575 Edition

Cena od:

120 090 €

STRUČNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE

HLAVNÉ PRVKY

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

Jaguar F-Pace

F-PACE SVR

Najvýkonnejšie SUV značky Jaguar

Jaguar F-Pace exterior details

TECHNICKÉ PARAMETRE

Zobraziť fakty a údaje.

Jaguar X761

PRESKÚMAŤ

Neprekonateľný výkon s charakteristickým dizajnom značky Jaguar.

**Zobraziť údaje WLTP
Uvedené hodnoty vychádzajú z oficiálnych testov výrobcu v súlade s legislatívou EÚ pri plne nabitom akumulátore. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty emisií CO2,2spotreby paliva či energie a dojazdu sa môžu meniť v závislosti od rôznych faktorov, napríklad od spôsobu jazdy, okolitých podmienok, zaťaženia, namontovaných diskov kolies a príslušenstva, aktuálnych podmienok na trase a stavu akumulátora. Hodnoty dojazdu sa určili pomocou sériovo vyrábaného vozidla na štandardizovanej trase.
1Pripojená navigácia bude vyžadovať ďalšie predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar.
2Môže sa uplatňovať politika primeraného využívania. Súčasťou je 1-ročné predplatné, ktoré možno predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar.
3Vaše vozidlo je pripravené na systém Apple CarPlay. Služby, ktoré ponúka systém Apple CarPlay, závisia od dostupnosti jeho funkcií vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.apple.com/sk/iphone/#apple-carplay
4Vaše vozidlo je pripravené na systém Android Auto. Služby, ktoré ponúka funkcia Android Auto, závisia od dostupnosti vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.android.com/intl/sk_sk/auto/.
5Aplikácia Remote zahŕňa predplatené služby, ktoré si môžete predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar. Aplikáciu Jaguar Remote si budete musieť stiahnuť z obchodu Apple App Store/Google Play Store.
6Asistent mŕtveho uhla dokáže pomôcť zabrániť zrážkam. Ak vaše vozidlo pri prechádzaní do vedľajšieho pruhu zaznamená iné vozidlo v mŕtvom uhle vodiča, pôsobením na volant sa vozidlo navedie mimo priestoru hroziacej nehody.
 

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka) a krajiny, alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.
 

Funkcie vozidla by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.
 

Funkcie, možnosti, služby tretích strán a dostupnosť systému Pivi a InControl závisia od krajiny – informácie o dostupnosti na miestnom trhu a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú predplatné, ktoré je potrebné predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov. Amazon, Alexa a všetky súvisiace logá sú ochranné známky spoločnosti Amazon.com, Inc. alebo jej pobočiek. Niektoré funkcie služby Alexa závisia od technológie inteligentnej domácnosti. Na používanie služby Amazon Alexa je potrebný účet Amazon.
 

MeridianTM je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zariadenie „three fields“ sú ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.
Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Môžu platiť podmienky koncového používateľa Apple Inc.
Android Auto je ochranná známka spoločnosti Google LLC.