VÝNIMOČNÝ

Naše najvýkonnejšie SUV.

AGILITY AND DYNAMISM

ŠPECIFIKÁCIE F-PACE SVR

MOTOR


5,0LITER

MAX. VÝKON


550 K

405 KW / 550 k

MAX. KRÚTIACI MOMENT


700NM

700

ZRÝCHLENIE


4,0 SEKÚND

Z 0 na 100 km/h iba za 4,0 sekundy

MOTOR


5,0LITER

MAX. VÝKON


550 K

405 KW / 550 k

MAX. KRÚTIACI MOMENT


700NM

700

ZRÝCHLENIE


4,0 SEKÚND

Z 0 na 100 km/h iba za 4,0 sekundy

VÝNIMOČNÁ JAZDA

Model F-PACE SVR poskytuje výnimočný výkon a kultivovanú jazdu. Je vybavený najmodernejšou charakteristiku riadenia, pohotové reakcie motora na polohu plynového pedálu a funkciu Dynamic Launch.

A REFINED RIDE

ZVUK SVR

Vychutnajte si jedinečný a nekompromisný zvuk motora F-PACE SVR s aktívnou výfukovou sústavou.

THE SOUND OF SVR

EXTERIÉR

Väčšie prieduchy na kapote, kryty bočných ventilačných otvorov a zadný spojler, spoločne zvyšujú prítlak a znižujú aerodynamický odpor vzduchu. Výsledkom je vyšší výkon a lepšia ovládateľnosť.

SVR Design

INTERIÉR

Predné a zadné Performance sedadlá, nový volant a intuitívny Pivi Pro multimediálny systém.

F-PACE SVR

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

DIVÍZIA SVO

DIVÍZIA SVO

To najlepšie od značky Jaguar
Modely Jaguar F-Pace

Modely Jaguar F-Pace

Prezrite si celý modelový rad
DIVÍZIA SVO

DIVÍZIA SVO

To najlepšie od značky Jaguar
Modely Jaguar F-Pace

Modely Jaguar F-Pace

Prezrite si celý modelový rad

** Údaje WLPT
Uvedené hodnoty vychádzajú z oficiálnych testov výrobcu v súlade s legislatívou EÚ pri plne nabitom akumulátore. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. 2Hodnoty emisií CO2,2spotreby paliva či energie a dojazdu sa môžu meniť v závislosti od rôznych faktorov, napríklad od spôsobu jazdy, okolitých podmienok, zaťaženia, namontovaných diskov kolies a príslušenstva, aktuálnych podmienok na trase a stavu akumulátora. Hodnoty dojazdu sa určili pomocou sériovo vyrábaného vozidla na štandardizovanej trase.

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka) a krajiny, alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.

Funkcie vo vozidle by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.

Funkcie, možnosti, služby tretích strán a dostupnosť systému Pivi a InControl závisia od krajiny – informácie o dostupnosti na miestnom trhu a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú predplatné, ktoré je potrebné predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov.