O SPOLOČNOSTI JAGUAR

OBCHODNÁ ČINNOSŤ SPOLOČNOSTI JAGUAR

Už viac než 90 rokov posúvame hranice možného, k čomu nás inšpiruje náš zakladateľ, Sir William Lyons. Trval na tom, že každé vozidlo vyrobené v tejto spoločnosti bude v sebe spájať výkon a krásu ako žiadny iný automobil. Jeho nekompromisná vízia vytvorila nové štandardy, ktorými sa stále riadime.

Predstavením nového modelu F‑TYPE v tejto tradícii pokračujeme. Tento jedinečný dvojsedadlový športový automobil pokračuje vo váženej pokrvnej línii, ktorá začala modelmi C‑Type, D‑Type a E‑Type. Posledný menovaný predstavuje stálu ikonu, ktorá je považovaná za najkrajšie auto na svete, a definuje trh, ktorý model F‑TYPE dnes zmení.

DNA značky Jaguar sa dá okamžite rozpoznať v rámci celého nášho radu – nezameniteľná čistota línií, ktorá je prítomná vo všetkých našich modeloch. Agilné a výkonné; elegantné a podmanivé; sebavedomé a inštinktívne: všetky tieto kvality sú v našich autách prítomné.

Jaguar je ako spoločnosť veľmi živá. Sme hrdí na našu úlohu v globálnej a v britskej ekonomike – tvoríme tisícky pracovných miest, pričom sa snažíme o automobilovú dokonalosť vo Veľkej Británii a na celom svete. Naše odhodlanie stojí na našich základných princípoch a spoločnosť Jaguar zostane na popredných priečkach odvetvia luxusných automobilov aj v nasledujúcich rokoch.

HODNOTY SPOLOČNOSTI

HODNOTY SPOLOČNOSTI

Aby sme vždy splnili svoje sľuby, každý v spoločnosti Jaguar dodržiava tieto jednoduché, ale efektívne hodnoty.
KVALITA, ISTOTA A SPOĽAHLIVOSŤ

KVALITA, ISTOTA A SPOĽAHLIVOSŤ

Zistite, ako sa zabuduje kvalita, istota a spoľahlivosť do každého jedného vozidla značky Jaguar.
KOMUNITA

KOMUNITA

Objavte, ako spoločnosť Jaguar spolupracuje s komunitami, v ktorých pôsobí.

ZISTITE VIAC