O ZNAČKE JAGUAR

ČO JE KONCEPT C-X17?

Koncept C-X17 je prvý športový crossover značky Jaguar, v ktorom sa spája podmanivý dizajn a inteligentný výkon, čo sú charakteristické črty automobilov Jaguar, a zároveň prináša výhody typickej polohy vodiča v crossoveri a vysokú úroveň flexibility. Vyznačuje sa úplne novou, inteligentnou hliníkovou platformou spoločnosti Jaguar a vozidlá na nej založené sú vytvorené tak, aby mali tú najvyššiu kvalitu, spoľahlivosť a životnosť.

C-X17 – OD MYŠLIENKY K REALITE

Veľmi pokročilá modulárna architektúra konceptu s vysokým podielom hliníka umožňuje tvorbu veľkého množstva modelov bez kompromisov v oblasti unikátneho charakteru, dizajnu, jazdných vlastností, výkonu a luxusu, ktorými je značka Jaguar preslávená.

INTELIGENCIA VNÚTRI

Kabína konceptu C-X17 spája inovačnú interaktívnu technológiu s moderným poňatím tradičných vysokokvalitných materiálov a britskej zručnosti, ktorých výsledkom je skutočný luxus a sofistikovanosť. Vábivý dizajn a celková použiteľnosť interiéru spolu s jeho univerzálnosťou – vrátane predĺženého batožinového priestoru – prináša výhody celej rodine a vodičovi dostatočnú mieru vzrušenia.

POKROČILÁ TECHNOLÓGIA

POHON ZADNÝCH KOLIES

Za normálnych podmienok dodáva inteligentný systém pohonu všetkých kolies konceptu C-X17 trakciu na zadné kolesá. Toto je v segmente športových crossoverov unikátne a pomáha to dosiahnuť tie jedinečné jazdné vlastnosti, ktorými je značka Jaguar známa. Systém neustále monitoruje povrch vozovky, aby predišiel prekĺzavaniu kolesa alebo naň zareagoval, čo zvyšuje istotu vodiča a vylepšuje stabilitu vozidla na šmykľavých povrchoch.

GALÉRIA

To see more of the exciting C‑X17 Concept take a look at the gallery below.