DOJAZD (AŽ DO)

470

km††

Očakávaný skutočný dojazd až do 470 km podľa skúšobného postupu WLTP.

ČAS NABÍJANIA (od)

8,5

hodín*

Do plného nabitia pomocou 11 kW AC nabíjačky.

EMISIE

0

CO2

Užívajte si nulové emisie.

0 – 100 km/h

4,8

sekundy

Dokáže zrýchliť z 0 na 100 km/h za 4,8 sekundy.

ČISTO ELEKTRICKÝ JAGUAR I-PACE TECHNICKÉ ÚDAJE

ZVOĽTE MODEL

ZVOĽTE MOTOR

ZVOĽTE VÝBAVU

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

Jaguar I-Pace bonnet close up  of top view

MODELY JAGUAR I-PACE

Pozrite si celý modelový rad.

Jaguar I Pace car charging close up view

ELEKTRICKÝ JAGUAR

Objavte jazdu na elektrinu

Jaguar I-Pace left side view closeup on city road

PREHĽAD

Ocenené, čisto elektrické výkonné SUV.

†† Zobraziť údaje WLTP.

 

Uvedené hodnoty vychádzajú z oficiálnych testov výrobcu v súlade s legislatívou EÚ pri plne nabitom akumulátore. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty spotreby energie a dojazdu sa môžu meniť v závislosti od rôznych faktorov, napríklad od spôsobu jazdy, okolitých podmienok, zaťaženia, namontovaných kolies a príslušenstva, skutočnej trasy a stavu akumulátora. Hodnoty dojazdu sa určili pomocou sériovo vyrábaného vozidla na štandardizovanej trase.

 

*Časy nabíjania sa môžu líšiť v závislosti od mnohých faktorov, okrem iného napríklad od veku, stavu, teploty a aktuálnej úrovne nabitia akumulátora, použitého zariadenia a dĺžky trvania nabitia.

 

Zobrazené vozidlá zodpovedajú globálnej konfigurácii Jaguar. Špecifikácie, doplnková výbava a dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od trhu a mala by byť overená u vášho lokálneho predajcu Jaguar. Uvedené hodnoty vychádzajú z oficiálnych testov a sú v súlade s legislatívou EU. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke môžu byť odlišné.

 

Záruka na 90 kWh akumulátor modelu I-PACE je limitovaná časovo (platí do uplynutia 8 rokov) alebo počtom najazdených kilometrov (160 000 km) (podľa toho, čo nastane skôr). Možno ju uplatniť v prípade výskytu akejkoľvek výrobnej chyby alebo ak autorizovaný predajca Jaguar určí, že kapacita akumulátora klesla pod 70 %.

 

††Uvedené údaje sú výsledkom oficiálnych testov výrobcu v súlade s právnymi predpismi EÚ s plne nabitou batériou. Slúžia len na porovnanie. Údaje v reálnej premávke môžu byť odlišné. Údaje o spotrebe energie a dojazde sa môžu líšiť v závislosti od faktorov, ako je jazdný štýl, podmienky prostredia, zaťaženie, veľkosť diskov kolies, namontované príslušenstvo, trasa a stav batérie. Údaje o dojazde sa týkajú sériového vozidla jazdiaceho po štandardizovanej trase.

 

Časy nabíjania sa budú líšiť v závislosti od množstva faktorov, okrem iného vrátane nasledovných: vek, stav, teplota a aktuálne nabitie batérie, použité zariadenie a trvanie nabíjania.

 

Hmotnosti sa vzťahujú na vozidlá so štandardnými špecifikáciami. Voliteľné doplnky zvyšujú hmotnosť.

 

Vrátane vodiča s hmotnosťou 75 kg a všetkých prevádzkových kvapalín.

 

‡‡Vrátane všetkých prevádzkových kvapalín.

 

Suchý objem: Objem meraný podľa metodiky VDA-pomocou pevných kvádrov s rozmermi 200 mm x 50 mm x 100 mm.

 

Mokrý objem: Objem meraný simuláciou naplnenia úložného priestoru kvapalinou.