MODELY

Množina jedinečných vlastností definuje vzhľad a dojem z každého modelu.

BALÍKY DODATOČNEJ VÝBAVY

Každý balík ponúka ďalšie stupne výbavy a exkluzívne funkcie.

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL

E-PACE R-DYNAMIC HSE

Cena od:

62 344 €

STRUČNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE

HLAVNÉ PRVKY

E-PACE R-DYNAMIC SE

Cena od:

59 318 €

STRUČNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE

HLAVNÉ PRVKY

E-PACE R-DYNAMIC S

Cena od:

55 789 €

STRUČNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE

HLAVNÉ PRVKY

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

Wheel of the Jaguars E-PACE

TECHNICKÉ PARAMETRE

Zobraziť fakty a údaje.

Back side view of Jaguar E-PACE

PRESKÚMAŤ

Neprekonateľná všestrannosť s charakteristickým dizajnom značky Jaguar.

††Zobraziť údaje WLTP.

Uvedené hodnoty vychádzajú z oficiálnych testov výrobcu v súlade s legislatívou EÚ pri plne nabitom akumulátore. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty emisií CO2, spotreby paliva či energie a dojazdu sa môžu meniť v závislosti od rôznych faktorov, napríklad od spôsobu jazdy, okolitých podmienok, zaťaženia, namontovaných diskov kolies a príslušenstva, aktuálnych podmienok na trase a stavu akumulátora. Hodnoty dojazdu sa určili pomocou sériovo vyrábaného vozidla na štandardizovanej trase.

 

1Vaše vozidlo je pripravené na systém Apple CarPlay. Služby, ktoré ponúka systém Apple CarPlay, závisia od dostupnosti jeho funkcií vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.apple.com/sk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

2Vaše vozidlo je pripravené na systém Android Auto. Služby, ktoré ponúka funkcia Android Auto, závisia od dostupnosti vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.android.com/auto/.

3Pripojená navigácia bude vyžadovať ďalšie predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar.

4Platia zásady férového používania. Súčasťou je 1-ročné predplatné, ktoré možno predĺžiť po počiatočnom období.

5Asistent monitorovania mŕtveho uhla môže pomôcť zabrániť zrážkam. Ak vaše vozidlo pri prechádzaní do vedľajšieho pruhu zaznamená iné vozidlo v mŕtvom uhle vodiča, pôsobením na volant sa vozidlo navedie mimo priestoru hroziacej nehody.

 

Funkcie vozidla by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.

 

Po zvolení iného stupňa výbavy môžu byť štandardné prvky nahradené inými prvkami. Štandardné prvky sa môžu líšiť aj v závislosti od krajiny, v ktorej bolo vozidlo zakúpené, a od typu motora a prevodovky.

 

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka), alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.

 

Funkcie, možnosti, služby tretích strán a dostupnosť systému Pivi a InControl závisia od krajiny – informácie o dostupnosti na miestnom trhu a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú predplatné, ktoré je potrebné predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov.

 

Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Môžu platiť podmienky koncového používateľa Apple Inc.

 

Android Auto je ochranná známka spoločnosti Google LLC.

 

App Store je ochranná známka spoločnosti Apple Inc.

 

Google Play Store je ochranná známka spoločnosti Google LLC.

 

Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zariadenie „three fields“ sú ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.