PRETEKÁRSKA JAZDA JAGUAR

PRETEKÁRSKA JAZDA JAGUAR

Tri dni starostlivosti na niektorom z najvzrušujúcejších európskych miest pretekov podľa vášho výberu.

VYBERTE SI SVOJ ZÁŽITOK

Tím Jaguar Racing vás s potešením pozýva do rýchleho a futuristického sveta Formuly E.
Ako náš špeciálny hosť sa dostanete na najevokujúcejšie európske preteky podľa svojho výberu a užijete si exkluzívny zážitok, ktorého súčasťou je návšteva Allianz E-Village, prémiové sedenie popri trati, VIP prechádzka v boxovej uličke, VIP návšteva garáže tímu Jaguar Racing, luxusná medzinárodná kuchyňa a luxusné ubytovanie. Na konci pobytu dostanete darček od tímu Jaguar Racing ako pamiatku na svoj zážitok.

Vyplňte formulár v dolnej časti tejto stránky, aby ste získali informácie ihneď po spustení rezervácie.

MONAKO

MONAKO

V Monaku vyžaruje z každej zákruty lesk a veľkoleposť. Od svetoznámeho námestia Casino Square po ligotavý prístav s loďami miliardárov – máte šancu na vlastnú kožu zažiť ikonu motoristického športu.
RÍM

RÍM

Starobylé mesto sa stretáva so vzrušujúcou budúcnosťou. Nadchnú vás vozidlá Formule E jazdiace rýchlosťou 280 km/h pri snahe o víťazstvo v uliciach ako stvorených na zhotovenie fotografie pre pohľadnicu z Rímu.
PARÍŽ

PARÍŽ

Okruh okolo historického komplexu Les Invalides je s dĺžkou 1,9 km najkratším v kalendári Formule E – nehrozí však žiadny nedostatok dramatickosti. Tento víkend sľubuje parížsku akciu, pri ktorej sa vám zrýchli pulz.
BERLÍN

BERLÍN

Tím Jaguar Racing vás víta na asfalte berlínskeho letiska Tempelhof, kde sa koná jedno z vrcholných podujatí kalendára Formule E. Za šachovnicovou vlajkou sa skrýva tá najlepšia pohostinnosť, ktorú ponúka toto mesto.
GALÉRIA TURNÉ JAGUAR RACING

GALÉRIA TURNÉ JAGUAR RACING

Pozrite sa, čo môžete očakávať od našich najnovších zážitkov s Formulou E.
Zobraziť galériu

ZAREGISTRUJTE SVOJ ZÁUJEM

Ak chcete mať najnovšie správy o turné Jaguar Travel, vyplňte nasledujúci formulár.