ZÁŽITKOVÉ JAZDY JAGUAR

ZÁŽITKOVÉ JAZDY JAGUAR

Vaša príležitosť posadiť sa za volant modelu Jaguar a zažiť umenie výkonu.
ZISTITE VIAC

Neexistuje lepší spôsob, ako pochopiť ducha značky Jaguar, než dostať sa bližšie k samotným vozidlám. Preto vám ponúkame celý rad vzrušujúcich zážitkov Jaguar, s ktorými budete mať prístup k vozidlám a značke takým spôsobom, o akom ste nikdy nechyrovali.

ZÁŽITKOVÉ JAZDY

PREHLIADKA UMENIE VÝKONU

PREHLIADKA UMENIE VÝKONU

Zažite číre vzrušenie z jazdy na súčasných vysokovýkonných modeloch Jaguar na prehliadke Umenie výkonu – vrátane oceneného modelu F-PACE a vražedne rýchleho modelu F-TYPE.
ZÁŽITKOVÉ JAZDY JAGUAR

ZÁŽITKOVÉ JAZDY JAGUAR

Predstavte si sami seba za volantom vysokovýkonného modelu Jaguar pri jazde vysokou rýchlosťou cez zákruty na trati s inštruktorom zážitkovej jazdy Jaguar po vašom boku. Práve si predstavujete zážitkovú jazdu Jaguar.

PREHLIADKY VÝROBY

SOLIHULL

SOLIHULL

Vydajte sa na exkluzívnu prehliadku „do zákulisia“ našej najmodernejšej továrne v Solihulle. Na vlastné oči uvidíte naše kybernetické výrobné roboty a stovky skúsených pracovníkov, ktorí spolu vyrábajú ocenený model F-PACE – prvé SUV s legendárnym znakom Jaguar.
CASTLE BROMWICH

CASTLE BROMWICH

V Castle Bromwich jasne uvidíte, čo to znamená vyrábať technologicky najvyspelejšie autá na svete. Od oceľových plátov po športové auto – zažijete podstatu britského dizajnu a strojárstva.

TURNÉ

TURNÉ JAGUAR RACING

TURNÉ JAGUAR RACING

Ponorte sa do sveta vzrušenia vyvolávajúceho zimomriavky a staňte sa členom úzkej skupiny ľudí sprevádzajúcich pretekárov Jaguar Racing na najbližších cieľoch.
ĽADOVÁ AKADÉMIA VO ŠVÉDSKU

ĽADOVÁ AKADÉMIA VO ŠVÉDSKU

Na našom každoročnom podujatí Jazda po ľade zdokonalíte svoje zručnosti v prostredí dokonalej scenérie. Pripojíte sa k nám?

KLASICKÉ ZÁŽITKY

JAZDA V MIRA A PREHLIADKA CASTLE BROMWICH

JAZDA V MIRA A PREHLIADKA CASTLE BROMWICH

Na prehliadke MIRA a Castle Bromwich sa vám naskytne pohľad do zákulisia jednej z najlepších automobiliek na svete. Hostia sa následne presunú na známu testovaciu dráhu MIRA, kde si vyskúšajú klasické aj moderné modely Jaguar.
JAGUAR CLASSIC CHALLENGE

JAGUAR CLASSIC CHALLENGE

Jaguar Classic Challenge je vzrušujúca nová pretekárska séria pre kultové modely Jaguar spred roku 1966.