PREHLIADKA VÝROBY JAGUAR V CASTLE BROMWICH

PREHLIADKA VÝROBY JAGUAR V CASTLE BROMWICH

Čo je potrebné na oživenie tých najmodernejších vozidiel na svete? Zistíte to, keď vás jeden z našich odborných sprievodcov zavedie na exkluzívnu prehliadku kultovej továrne Castle Bromwich, kde sa stanete svedkami celého výrobného procesu, od oceľových plátov po hotové vozidlo.

OD HOLÉHO KOVU K ČÍREMU VZRUŠENIU

OD HOLÉHO KOVU K ČÍREMU VZRUŠENIU

Ak ste sa niekedy zamysleli, ako sa vyrába Jaguar, ak už vlastníte Jaguar alebo uvažujete o jeho kúpe, máte šancu zažiť tento proces od začiatku do konca.
HLINÍK

HLINÍK

Inteligentná hliníková architektúra Jaguar spôsobila revolúciu v spôsobe, akým vyrábame vozidlá, ktoré sú dynamickejšie a pohotovejšie. V závode Castle Bromwich uvidíte najväčší lis na hliník na svete, ktorý sa používa pri výrobe moderných, elegantných a aerodynamických tvarov modelu F-TYPE.
KYBERNETIKA

KYBERNETIKA

Výrobu osemdesiatich percent karosérie modelu Jaguar XJ má na starosti viac ako stovka špičkových robotov, ktorý pracujú v dokonalej harmónii. Pozrite sa, ako špecializovaná kybernetická armáda tvaruje, nitujte a spája diely vozidiel Jaguar. Vysoko kvalifikovaní pracovníci nakoniec s láskou dokončia objednávku každého jednotlivého vozidla.
NAVRHNITE SI SVOJ VLASTNÝ JAGUAR

NAVRHNITE SI SVOJ VLASTNÝ JAGUAR

Ak uvažujete o kúpe vozidla Jaguar, prehliadka vám ponúka možnosť preskúmať stovky prvkov na mieru, s ktorými bude vaše vozidlo jedinečné. Oživte svoju fantáziu a zvoľte si farbu a komponenty – od diskov kolies až po obloženie – ešte predtým, ako si objednáte vlastný Jaguar prispôsobený podľa seba.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE PRE NÁVŠTEVNÍKOV

OTVORIŤ VŠETKO
Ako si vytvorím rezerváciu?
Mám si so sebou niečo priniesť?
Koľko musím mať rokov?
Môžem zaparkovať pri továrni?
Kedy musím prísť?
Môžem fotografovať?
Je pripravený prístup pre osoby so zdravotným postihnutím?

Tešíme sa na vašu návštevu, ale pripomíname, že počet miest je veľmi obmedzený, preto si svoje miesto rezervujte vopred.