DIVÍZIA SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

DIVÍZIA SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

Spracovanies, výkon a technológie na najvyššej úrovni pri vytváraní jedinečných automobilov Jaguar.

Výnimočný výkon, neprekonateľnýé spracovanie a špičkové technológie. SVO predstavuje to najlepšie z modelov Jaguar, limitované edície pre zberateľov a unikátne projekty.

NAŠE SÍDLO

NAŠE SÍDLO

SVO sídli v našom úplne novom technickom stredisku za 20 miliónov libier vo Warwickshire v Anglicku. Toto špecializované výrobné oddelenie Jaguar Land Rover je domovom tímu 200 špecialistov.
NAJVÝKONNEJŠIE SUV

NAJVÝKONNEJŠIE SUV

Naše nové vzrušujúce SVR ponúka prémiovosť a praktickosť štandardného modelu F-PACE a zároveň uvoľňuje skutočný potenciál vozidla. Preplňovaný zážihový motor V8 s objemom 5,0 litra, pokroková aerodynamická architektúra a komponenty zamerané na výkon z neho robia najrýchlejší model F-PACE vôbec.
PRESKÚMAJTE TOTO VOZIDLO

NAŠE SV CENTRUM

Naše centrá SV sú dôležitým cieľom pre každého, kto chce vyskúšať naše jedinečné vozidlá z bezprostrednej blízkosti a porozprávať sa s tímom odborníkov SV.

PREDVÁDZACIE VOZIDLÁ

PREDVÁDZACIE VOZIDLÁ

Želáte si vyskúšat model Jaguar SV? Naše SV centrá vám to umožnia.
ODBORNOSŤ

ODBORNOSŤ

Vďaka svojim dokonalým znalostiam je náš tím špecialistov na predaj SV vašim dokonalým partnerom, ktorý vám pomôže vyrobiť vaše špičkové vozidlo Jaguar.
VYŠKOLENÝ PERSONÁL

VYŠKOLENÝ PERSONÁL

Vozidlá SV sú jedinečné a preto si vyžadujú osobitnú pozornosť. Naše centrá špecialistov SV zamestnávajú iba najkvalifikovanejších technikov Jaguar. Technici v špecializovaných centrách SV prechádzajú náročným školením, aby zabezpečili, že vášmu vozidlu bude venovaná najlepšia možná starostlivosť.

NAJBLIŽŠIE CENTRUM SV

Po zadaní poštového smerovacieho čísla vyberte z ponuky „špecializované centrá SV“.