NOVÝ JAGUAR F‑PACE SVR

NOVÝ JAGUAR F‑PACE SVR

Vitajte v našom najvýkonnejšom SUV s prepĺňaným motorom V8 a prvotriednou dynamikou.
ZOBRAZIŤ GALÉRIU

VÝKON

AGILITA A DYNAMIKA

AGILITA A DYNAMIKA

F-PACE SVR je na vrchole nášho oceňovaného modelového radu a prináša vyšší výkon, agilitu a dynamiku ako kedykoľvek predtým.

TECHNICKÉ ÚDAJE MODELU F-PACE SVR

motor

5,0 litra


Srdcom modelu F-PACE SVR je výkonný 5,0-litrový kompresorom prepĺňaný motor V8 od spoločnosti Jaguar.

MAXIMÁLNY VÝKON

550 (405) k (kW)


Výkon 550 k (405 kW) zaručuje vzrušujúci zážitok z jazdy vždy, keď sa posadíte za volant.

MAXIMÁLNY KRÚTIACI MOMENT

700 Nm


F-PACE SVR má vyšší krútiaci moment na úrovni 700 Nm.

ZRÝCHLENIE 0 – 100 KM/H

4,0 (3,8) sekundy


Vďaka najnovšej technológii – vrátane funkcie Dynamic Launch – dokáže model F‑PACE SVR zrýchliť z 0 na 100 km/h len za 4,0 (3,8) sekundy.

DIZAJN

EXTERIÉR

EXTERIÉR

Medzi dizajnové prvky modelu F-PACE SVR patria väčšie otvory na prívod vzduchu, otvory na kapote, otvory na bočných blatníkoch a zadný spojler – všetky slúžia na zvýšenie prítlaku a zníženie odporu vzduchu. Výsledok: vyšší výkon a lepšia ovládateľnosť.

ZOBRAZIŤ GALÉRIU
VÄČŠIE NASÁVACIE OTVORY

VÄČŠIE NASÁVACIE OTVORY

Nový predný nárazník prispieva k impozantnému športovému vzhľadu, zatiaľ čo väčšie nasávacie otvory pomáhajú chladiť kompresorom prepĺňaný motor V8. Vzhľad dopĺňa lesklá čierna mriežka chladiča s jedinečným saténovo sivým lemovaním a logom SVR.
SEDADLÁ PERFORMANCE

SEDADLÁ PERFORMANCE

S modelom F-PACE SVR sa spojíte od chvíle, keď sa usadíte do sedadiel Performance čalúnenými mäkkou kožou Windsor a semišom alebo semi-anilínovou kožou. Na vyhrievaných predných a zadných sedadlách je logo SVR a jedinečný perforovaný vzor.
VOLANT

VOLANT

Kožený volant SVR s miestom pre palec predstavuje ďalší športový prvok s jedinečným prešívaním v červenej farbe Flame Red a Light Lunar s logom SVR. Systém Pivi Pro využíva 12,3“ interaktívny displej vodiča, na ktorom vidno informácie na prvý pohľad.

BALÍK ČIERNYCH PRVKOV SVR

VPLYVNÝ ŠTÝL

Zdokonaľte dynamický vzhľad modelu F-PACE SVR s voliteľným balíkom čiernych prvkov pre SVR. Lesklá čierna povrchová úprava a rôzne detaily – od lesklého čierneho lemovania mriežky chladiča a vetracích otvorov na kapote až po skákajúceho jaguára a označenie F-PACE – dodajú vášmu vozidlu dodatočný dôraz.

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

DIVÍZIA SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

DIVÍZIA SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

Divízia Special Vehicle Operations prináša to najlepšie, čo značka Jaguar ponúka, v podobe exkluzívnych modelov s označením SV, limitovaných zberateľských edícií a unikátnych konštruktérskych projektov.
PRESKÚMAJTE SV
MODELY JAGUAR F-PACE

MODELY JAGUAR F-PACE

Celý modelový rad nájdete tu.
PRESKÚMAJTE MODELY

Pozrite si hodnoty WLTP.
Uvedené hodnoty vychádzajú z oficiálnych testov výrobcu uskutočnených v súlade s legislatívou EÚ a s úplne nabitým akumulátorom. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty CO2, spotreby paliva, spotreby energie a dojazdu sa môžu meniť v závislosti od faktorov, ako sú napríklad štýly jazdy, poveternostné podmienky, náklad, namontované kolesá, namontované príslušenstvo, aktuálna trasa a stav akumulátora. Hodnoty dojazdu sa určili pomocou sériovo vyrábaného vozidla na štandardizovanej trase.

  • Pripojená navigácia bude vyžadovať ďalšie predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar.

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka) a krajiny, alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.

Funkcie vo vozidle by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.

Funkcie, možnosti, služby tretích strán a dostupnosť systému Pivi a InControl závisia od krajiny – informácie o dostupnosti na miestnom trhu a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú predplatné, ktoré je potrebné predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov.