VÍŤAZNÁ FORMULA – RECEPT NA VÍŤAZSTVO

Jaguar TCS Racing sa vracia do ôsmej sezóny Majstrovstiev sveta ABB FIA Formula E s Mitchom Evansom a Samom Birdom, ktorí budú sedieť za volantom plne elektrického pretekárskeho automobilu Jaguar I‑TYPE 5.
POZRITE SI FILM

ZOZNÁMTE SA S TÍMOM

Našich špičkových pilotov, konštruktérov a technikov spája hlad po úspechu, ktorému sa vyrovná už len ich talent, húževnatosť a štýl.

SAM BIRD – PILOT

SAM BIRD – PILOT

Britský pretekár Sam Bird prišiel do tímu Jaguar Racing pred siedmou sezónou Majstrovstiev sveta ABB FIA Formula E. Vo svojej sérii úspechov 34-ročný Bird pokračoval a stal sa jediným pilotom, ktorý súťažil na všetkých pretekoch od začiatku tejto prelomovej série v roku 2014. K dnešnému dňu zaistil pre tím Jaguar Racing celkovo 11 víťazstiev, naposledy v saudskoarabskom meste Diríja a v New Yorku.
MITCH EVANS – PILOT

MITCH EVANS – PILOT

Mitch začal s motokárami, keď mal šesť rokov, a v 16 rokoch vyhral Veľkú cenu Nového Zélandu. Svoj debut na Majstrovstvách sveta ABB FIA Formula E absolvoval s tímom Jaguar Racing v roku 2016, keď sa britský tím vrátil k pretekaniu. V nedávnej siedmej sezóne sa tešil z piatich pódiových umiestnení a na Majstrovstvách sveta pilotov skončil štvrtý, čo bolo zatiaľ jeho najvyššie umiestnenie. Najrýchlejšie kolá zajazdil aj v Ríme, New Yorku a Londýne.
JAMES BARCLAY – RIADITEĽ TÍMU

JAMES BARCLAY – RIADITEĽ TÍMU

James bol menovaný vedúcim tímu Jaguar pre program majstrovstiev sveta ABB FIA Formula E v novembri 2015 a v roku 2021 bol vymenovaný za výkonného riaditeľa Jaguar Land Rover Motorsport. Počas piatich sezón James výraznou mierou prispel k rastu Jaguar Racing a viedol tím v na trati aj mimo nej. James počas posledných piatich sezón dohliadal na rast tímu Jaguar Racing a viedol ho na trati aj mimo nej.​
VIAC INFORMÁCIÍ

JAGUAR I-TYPE 5

Model je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu vyváženosť medzi výkonom a účinnosťou. Zrýchli z nuly na 100 km/h za 2,8 sekundy a vyvinie maximálny výkon 250 kW.
VIAC INFORMÁCIÍ

PRETEKÁRSKA DNA

Povesť značky Jaguar v oblasti výkonu, technológií a dizajnu vznikla na najnáročnejších okruhoch a šampionátoch na svete.
VIAC INFORMÁCIÍ
TOVAR

TOVAR

Nemusíte byť pilot, aby ste tak vyzerali. Pozrite si náš online obchod a nájdite si dokonalý darček pre seba alebo niekoho blízkeho.
VIAC INFORMÁCIÍ
PLNE ELEKTRICKÝ JAGUAR I‑PACE

PLNE ELEKTRICKÝ JAGUAR I‑PACE

Model I‑PACE ponúka vzrušujúcu jazdu a možnosti pripojenia, ako nikdy predtým. Je to dokonalé plne elektrické výkonné SUV.
VIAC INFORMÁCIÍ