VĎAKA TÍMOVEJ PRÁCI SA PLNIA SNY

VĎAKA TÍMOVEJ PRÁCI SA PLNIA SNY

TATA CONSULTANCY SERVICES

TATA CONSULTANCY SERVICES

TCS je popredná nadnárodná organizácia poskytujúca služby, poradenstvo a obchodné riešenia v oblasti informačných technológií. Spájame technické odborné poznatky a systémy BI (business intelligence), aby sme podnecovali zmeny a prinášali výsledky. Naším poslaním je pomáhať našim zákazníkom dosahovať obchodné ciele a poskytovať im inovatívne špičkové poradenstvo a IT riešenia a služby tak, aby bola pre všetky zainteresované strany radosť s nami spolupracovať.

Spoločnosť Tata Consultancy Services pracuje na vytváraní zmysluplnej budúcnosti, pričom využíva inovácie na podporu udržateľnosti. Naším cieľom je využiť toto nové partnerstvo na zvýšenie povedomia o význame elektrifikácie, položiť dôraz na cestu elektrifikácie a stáť v popredí na ceste k udržateľnejšej budúcnosti.
TCS
GKN

GKN

GKN Automotive je popredná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilových technológií, ktorá je priekopníkom systémov elektrického pohonu a spolupracuje s 90% svetových výrobcov automobilov. Sme jediným dodávateľom, ktorý sa plne zameriava na navrhovanie, výrobu, integráciu a optimalizáciu technológií konvenčných pohonov, pohonu všetkých kolies a elektrického pohonu. Za posledných 20 rokov sme vyvinuli popredné systémy eDrive, ktoré vychádzajú z našich odborných znalostí v oblasti systémov pohonu všetkých kolies (AWD). Centrum inovácií spoločnosti GKN Automotive so sídlom v Abingdone je jedným z popredných celosvetových centier pre vývoj systémov pre budúce elektrifikované vozidlá.

Technologické partnerstvo spoločnosti GKN Automotive s tímom Jaguar Racing začalo v roku 2017 pred štvrtou sezónou Majstrovstiev sveta ABB FIA Formula E. Posúvanie našich technológií na hranice možností na pretekárskej trati je nevyhnutné na urýchľovanie inovácií a ďalší rozvoj výrobných postupov. Naše partnerstvo sa sústreďuje na slogan „jazdou k efektívnosti“, čo je rovnako dôležité pre pretekanie v súťažiach Formuly E, ako aj z hľadiska odlíšenia budúcich produktov eDrive z dielne spoločnosti GKN Automotive od konkurencie.

Spoločnosť GKN Automotive ako oficiálny partner tímu Jaguar Racing v oblasti pohonu eDrive bude úzko spolupracovať s jeho inžiniermi na aplikácii svojich znalostí z oblasti dizajnu, výroby a vývoja softvéru pre model I-TYPE 5. Budeme hrať dôležitú úlohu pri vývoji elektrickej hnacej sústavy a využijeme svoje odborné poznatky pri vývoji pokročilých technológií chladenia hnacej sústavy pre menič napätia aj elektromotor v snahe zvýšiť účinnosť systému. Softvéroví inžinieri spoločnosti GKN Automotive budú začlenení do centrály spoločnosti Jaguar Racing.
GKN
DOW

DOW

Spoločnosť Dow s hrdosťou prináša odborné znalosti z oblasti materiálovej vedy pretekárskemu tímu Jaguar Racing Formula E Team prostredníctvom našej platformy MobilityScienceTM, ktorá sa zameriava na vývoj aplikácií a inovácií v oblasti dopravy. Naši ľudia vítajú tímovú prácu a rôznorodé nápady a spoločne s našimi partnermi a zákazníkmi nadšene pracujú na inováciách, aby vytvárali materiály, ktoré umožnia nízkouhlíkovú mobilnú ekonomiku – ktorej konečnými cieľmi sú nižšia hmotnosť, dlhší dojazd, vyššia miera bezpečnosti a nižšia miera spotreby energie.

Riešenia spoločnosti Dow pre oblasť dopravy obsahujú širokú škálu polyolefínových, polyuretánových, akrylových, špeciálnych chemických a kremíkových technológií pre elektrické vozidlá. Naše partnerstvo s tímom Jaguar Racing je v súlade s našou ambíciou stať sa vo svete najinovatívnejšou a maximálne inkluzívnou a udržateľnou spoločnosťou v oblasti materiálovej vedy so zameraním na zákazníka, keďže spolupracujeme na nových spôsoboch spoločného hľadania riešení.
DOW
CASTROL

CASTROL

Castrol, jedna z popredných svetových značiek mazív, je hrdá na svoju tradíciu v oblasti inovácií. Naša vášeň pre výkon v spojení s filozofiou spolupráce umožnila spoločnosti Castrol vyvinúť produkty, ktoré sú jadrom mnohých technologických počinov na zemi, vo vzduchu, na mori i vo vesmíre. Prechod na elektrifikáciu nás inšpiroval k tomu, aby sme vytvorili a uviedli na trh rad e-Fluids, určený a testovaný pre elektrické vozidlá. Spoločnosť Castrol neustále vyhľadáva priekopníckych partnerov, ktorí nás budú posúvať ďalej. Naše partnerstvo s tímom Jaguar Racing Formula E Team nám umožní otestovať náš rad e-Fluids na trati a nachádzať prelomové riešenia pre dopravu budúcnosti. Je to viac než len olej, je to kvapalné inžinierstvo.
CASTROL
MICRO FOCUS

MICRO FOCUS

Spoločnosť Micro Focus je jedným z najväčších poskytovateľov podnikového softvéru na svete, ktorá dodáva kritické technológie 40-tisíc zákazníkom na celom svete. Vďaka širokému portfóliu, ktoré je podložené rozsiahlym inventárom pokročilých analytických riešení, spoločnosť pomáha zákazníkom s prevádzkou a transformáciou, aby sa dokázali prispôsobovať meniacim sa podmienkam na trhu a efektívne konkurovať v digitálnej ekonomike.

Viac ako 300 produktových radov spoločnosti sa zameriava na zabezpečovanie kritických výsledkov – zrýchlenie dodávok aplikácií, zjednodušenie transformácie informačných technológií, posilnenie kybernetickej odolnosti a včasnú analýzu –, ktoré predstavujú kľúčové prvky na ceste k víťazstvu v zasadacej miestnosti aj na trati. Spoločnosť Micro Focus ako technický partner tímu Jaguar Racing bude spočiatku poskytovať technológie, ktoré tímu pomôžu zrýchliť vývoj softvéru, ako aj prediktívnu analýzu s cieľom zlepšiť výkonnosť tímu i divácky zážitok.

Spoločne budeme implementovať IT riešenia, ktoré preklenú priepasť medzi existujúcimi a vznikajúcimi technológiami a investíciami do nadčasových informačných technológií. Hovoríme tomu „High Tech, Low Drama“ (menej drámy, viac technológií).
MICRO FOCUS
ALPINESTARS

ALPINESTARS

Viac ako päť desaťročí priekopníckej práce v oblasti výkonu a bezpečnosti motoristického športu znamená, že spoločnosť Alpinestars oslavuje 55 rokov na najvyššej úrovni profesionálneho pretekania ako popredná svetová spoločnosť so zameraním na špičkovú obuv, odevy a ochranu v motoristickom športe s pevným zameraním na budúcnosť.

Spoločnosť Alpinestars je vďaka pokračujúcimi inováciám prostredníctvom technologického výskumu, dizajnu a vývoja a najmodernejším zariadeniam v USA a Európe, ktoré podporujú celosvetový program vývoja pretekania, celosvetovou jednotkou v každej hlavnej sérii automobilových pretekov. Naše výrobky vo vysoko stresujúcom prostredí kokpitu prinášajú pohodlie a priedušnosť, znižujú únavu vodiča a napomáhajú jeho koncentrácii za volantom.

Jeden cieľ. Jedna vízia.
ALPINESTARS
UNCOMMON

UNCOMMON

Navrhujeme, vyvíjame a dodávame osobitý a inovatívny tovar a tímové oblečenie, ktoré výborne vyzerá a rovnako výborne sa nosí. Naša celosvetová sieť a rozsah poznatkov a skúseností je zárukou, že ste v dobrých rukách, a naše odborné znalosti v oblasti udržateľnej módy sú zárukou, že váš tovar bude vyvolávať výborný pocit aj vtedy, keď ho práve nebudete mať na sebe.
UNCOMMON