ZIMNÉ KOLESÁ A PNEUMATIKY

ZIMNÉ KOLESÁ A PNEUMATIKY

OVERENÉ A PRIPRAVENÉ

Predstavujeme originálne zimné kolesá Jaguar a schválené pneumatiky.


Aby získali status "Schválené", boli testované do extrémov v najnehostinnejších chladných a vlhkých prostrediach na svete. Ak dokážu fungovať tam, zvládnu aj vaše zimné dochádzanie.

TESTOVANIE VO VYSOKÝCH RÝCHLOSTIACH NA OKRUHU

Pre zaistenie čo najlepšej priľnavosti aj v silnom daždi.

TEPLOTNÉ SKÚŠKY

Dôkaz, že naše kolesá vydržia teploty od -40°C do 80°C a podmienky 100% relatívnej vlhkosti.

TEST OBRUBNÍKOM

Narážaním do obrubníkov vysokých 150 mm v rýchlosti 40 km/h zabezpečí, že kolesá odolajú neúmyselným nárazom a zachovajú si štrukturálnu integritu.

DÔKAZ, ŽE ZASTAVIA SKÔR

Schopnosť rýchlo zastaviť a zachovať si kontrolu nad vozidlom sa stáva ešte dôležitejšou v chladnom a vlhkom počasí. Preukázalo sa, že zimné pneumatiky Jaguar Approved majú v zimných podmienkach výrazne kratšiu brzdnú dráhu ako naše letné pneumatiky – brzdná dráha sa skracuje až o 64 %, keď vozidlo ide rýchlosťou 60 km/h po zľadovatenej vozovke.*


Takže keď teploty klesnú, budete môcť jazdiť s istotou.

SCHVÁLENÉ EÚ

Zimné pneumatiky schválené spoločnosťou Jaguar nesú dve známky kvality, ktoré sú štandardizované, kontrolované a schválené orgánmi EÚ – nápis „M+S“ a ikonu hory s tromi vrcholmi a snehovou vločkou – spĺňajúce výkonnostné normy za nepriaznivého počasia.

Označenie „M+S“ na bočnici pneumatiky naznačuje, že pneumatika je podstatne vhodnejšia na mokrú a klzkú vozovku ako letné pneumatiky.
BLATO + SNEH
 IKONA HORY S TROMI VRCHOLMI A SNEHOVOU VLOČKOU

OZVITE SA NÁM

Vyberte si s istotou ten správny rozmer zimných kolies a pneumatík pre vaše vozidlo. Porozprávajte sa s naším tímom ešte dnes.

PRÍSLUŠENSTVO

Prispôsobte si svoj Jaguar pomocou širokej škály príslušenstva špeciálne navrhnutého pre vaše vozidlo.

*Výsledky testov založené na porovnaní letných a zimných pneumatík namontovaných na Jaguari F-PACE pri jazde na upravenom ľadovom povrchu rýchlosťou 60 km/h.