ONLINE SERVISNÁ HISTÓRIA
<center>ONLINE SERVISNÁ HISTÓRIA</center>UŽ ŽIADNY PAPIER
Záznamy o údržbe, hromadiace sa v podobe knižiek, ktoré musíte vyberať z príručnej priehradky alebo sa úplne stratia – to všetko je minulosť vďaka online servisnej histórii (OSH) automobilky Jaguar. Váš zmluvný partner Jaguar vám ochotne pomôže s vytvorením osobného online prístupu.


NEUSTÁLE AKTUÁLNE ÚDAJE
Pri plánovanej servisnej návšteve v autorizovanom servise Jaguar sa uskutočnené práce automaticky zaznamenajú do servisnej histórie vášho vozidla Jaguar. Vďaka tomu bude vaša osobná história vozidla vždy aktuálna.


MIMORIADNE DOBRÝ POCIT
Vaše servisné záznamy sú bezpečne uložené a neustále prístupné u vášho zmluvného partnera Jaguar. Ten môže v budúcnosti preveriť, či sa blíži, resp. kedy vyprší termín plánovanej údržby. Navyše môžete v priebehu niekoľkých sekúnd získať informácie o tom, keby ste v minulosti navštívili servis.


KVALITA, NA KTORÚ SA MÔŽETE SPOĽAHNÚŤ
V našich dielňach sa staráme o to, aby ste svoje vozidlo mohli využívať na maximum – a to dlhé roky. Vďaka vykonávaniu pravidelných servisných prehliadok je možné dlhodobo zabezpečiť výkonnosť vášho vozidla Jaguar, ako aj platnosť vašej záruky.

REGISTER HERE
VÝHODY NA PRVÝ POHĽAD

– ISTOTA JE ISTOTA
Aby sa zabránilo tomu, že sa niektoré úkony nevykonanú, resp. že sa vykonajú dvakrát, ukladajú sa do online servisnej histórie vášho vozidla Jaguar aj iné servisné úkony bez ohľadu na to, ktorého partnera Jaguar navštívite. Ďalšiu výhodou je, že už nemôžete stratiť servisnú knižku.

– AKTUÁLNA
Jediným kliknutím môžete vy alebo váš partner Jaguar kedykoľvek online zistiť termín nasledujúcej údržby vášho vozidla Jaguar.

– PREHĽADNÁ
Evidujú sa aj záznamy o údržbe vykonanej v minulosti – pre prípad, že bude potrebné vykonať práce, na ktoré sa vzťahuje záruka – vďaka tomu už nebudete musieť predkladať servisnú knižku.

– STÁLE DOSTUPNÁ
Po registrácii získate neustály online prístup ku kompletnej servisnej histórii svojho vozidla Jaguar.

VYHĽADAŤ PREDAJCU
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti
PRÍSLUŠENSTVO
Upravte si svoj Jaguar prostredníctvom množstva príslušenstva určeného špeciálne pre váš model.