JAGUAR E‑PACE


FINANCOVANIE 0,000%

PRESKÚMAJTE E‑PACE

TESTOVACIA JAZDANáš prémiový lízing vám umožní prostredníctvom pravidelných mesačných splátok prefinancovať kúpu auta bez navýšenia a spracovateľských poplatkov. Splátky si môžete zvoliť na 36 alebo 48 mesiacov a akontáciu od 30% do 60%.

Kľúčové prvky a vlastnosti
ZÁŽITOK Z JAZDY
Objavte potešenie z jazdy, ktoré prináša model E‑PACE. Systém úplne nezávislého zavesenia kolies využíva dômyselnú viacprvkovú zadnú nápravu, ktorá zaručuje dokonalú rovnováhu medzi agilnosťou a jazdným komfortom. Pokročilé jazdné technológie, ako napríklad hnacia sústava Active Driveline1 a systém adaptívnej dynamiky2, zaručujú modelu E‑PACE agilné riadenie s dokonalou kontrolou.
TECHNOLÓGIA VO VOZIDLE
V modeli E‑PACE zažijete bezpečnejšiu a zábavnejšiu jazdu a zároveň tie najmodernejšie technológie, ako napríklad náš informačno-zábavný systém Touch Pro s 10" dotykovou obrazovkou v štýle tabletu.
PRIESTOR NA VŠETKO
V interiéri modelu E‑PACE nájdete prvotriedne úložné riešenia. Mimoriadne flexibilný priestor ponúka napríklad hlboká stredová konzola s vyberateľnými držiakmi nápojov. Veľká skrinka pred spolujazdcom sa zasa dokonale hodí na odloženie všetkých dôležitých vecí, ktoré chcete mať poruke. A napokon sú tu hlboké priehradky v oboch predných dverách, ideálne tvarované na uskladnenie najrôznejších predmetov.

Pre konkrétnu kalkuláciu Vášho vozidla prosím kontaktujte autorizovaného predajcu JAGUAR.

OBJEDNAJTE SA NA TESTOVACIU JAZDU
VYHĽADAŤ PREDAJCU

Poskytovateľ finančných služieb je Tatra – Leasing s.r.o.

POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti