MERIDIAN™ AUDIO PRE JAGUAR

Partnerstvo, ktoré prináša skvelú hudbu na cesty

SKVELÁ AUDIO TECHNOLÓGIA

So značkou Meridian pocítite rytmus hudby, s výnimočným vykreslením, krištáľovo čistými výškami a plnými, hlbokými basmi.

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN
Kabína modelu Jaguar je ideálnym miestom na vychutnanie hudby podľa vášho výberu. Audiosystém Meridian prehráva hudbu cez 14 reproduktorov* s výkonom 380 wattov a prostredníctvom dvojkanálového subwoofera. V závislosti od informačno-zábavného systému sú dostupné 2 verzie; Touch alebo Touch Pro.*

*The number of speakers and watts depend on which Jaguar you choose. Please ask your retailer for details.
POZRITE SI FILM
yt:XNIIryNgujM
MERIDIAN SURROUND SOUND SYSTEM
Audiosystém Meridian Surround Sound System prináša plnosť a jasnosť živého vystúpenia prostredníctvom až 20* predných, bočných a zadných reproduktorov, zosilňovača s výkonom 825 wattov a dvojkanálového subwoofera - bezproblémovo prepojených pomocou exkluzívnej technológie Trifield od spoločnosti Meridian.*

*The number of speakers and watts depend on which Jaguar you choose. The vehicle shown is the XE Pure with the Meridian Surround Sound System. Please ask your retailer for details.
POZRITE SI FILM
yt:5dxhyDOnw9o
AUDIOSYSTÉM MERIDIAN SIGNATURE SOUND SYSTEM
Audiosystém Meridian Signature Sound System verne reprodukuje hudbu cez až 26 reproduktorov* a zosilňovač s výkonom 1 300 wattov, vrátane dvojkanálového subwoofera a technológie Trifield 3D, ktorá vás ako novinka v automobilovom prostredí obklopí pocitom počúvania originálneho vystúpenia.

*The number of speakers and watts depend on which Jaguar you choose. Please ask your retailer for details.
POZRITE SI FILM
yt:5_ia80hjrUE
AUDIO TECHNOLÓGIA MERIDIAN
DIGITÁLNE SPRACOVANIE SIGNÁLOV
Prináša všetky prvky audiosystému do jedného celku - pre výkon, ktorý by inak vyžadoval výrazne väčšie reproduktory.
MERIDIAN CABIN CORRECTION
Moderný algoritmus funkcie korekcie kabíny Meridian prispôsobí zvukový zážitok podľa presnej akustiky interiéru v modeli Jaguar.
FUNKCIA DIGITÁLNEJ ÚPRAVY NEISTÔT MERIDIAN
Funkcia digitálnej úpravy neistôt Meridian zaisťuje plynulý a bezproblémový prevod digitálnych signálov a zachováva tie najlepšie detaily zvukového vystúpenia. Výsledkom je autentická hudobná konverzia, ktorá vyvoláva emócie pôvodnej nahrávky.
TRIFIELD<sup>†</sup>
Trifield, exkluzívna technológia značky Meridian, hladko spája stredový a priestorové kanály s ľavým a pravým kanálom, čím pre všetkých cestujúcich zaisťuje konzistentný pôžitok ako na koncerte.
PARTNERSTVO
MERIDIAN A JAGUAR
Partnerstvo značiek Meridian a Jaguar je oslavou toho najlepšieho britského luxusu, dokonalých možností a prispôsobeného prehrávania zvuku v aute. Tri audiosystémy Meridian ponúkajú pokročilú technológiu a vytvárajú skvelý stereofónny alebo priestorový zvuk v kabíne Jaguar a zdokonaľujú čistotu a autenticitu zvuku.
POZRITE SI FILM
yt:7nNJgYuleFo
HISTÓRIA ZNAČKY MERIDIAN
Spoločnosť Meridian Audio bola založená v roku 1977 v meste Cambridgeshire vo Veľkej Británii. V spolupráci so spoločnosťou Jaguar vyrába vysokovýkonné audiosystémy pre automobily. Meridian je priekopníkom mnohých noviniek, vrátane aktívnych reproduktorov a prvého digitálneho procesora priestorového zvuku na svete. Zvuková technika Meridian pomohla zaistiť, aby sa kabína Jaguar stala tým najlepším miestom, kde sa dá vychutnať hudba.
POZRITE SI FILM
yt:7nNJgYuleFo
SKLADOVÉ VOZIDLÁ
Neprehliadnite nič z aktuálnych ponúk a vyberte si vaš nový Jaguar
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Použite konfigurátor a zostavte si svoj Jaguar
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar