JAGUAR I-PACE

VOLITEĽNÉ PRVKY A PRÍSLUŠENSTVO

VOLITEĽNÉ BALÍKY EXTERIÉROVÝCH PRVKOV

S týmito balíkmi exteriérových prvkov si vytvoríte I-PACE s výrazným vzhľadom.

BALÍK SVETLÝCH EXTERIÉROVÝCH PRVKOV

BALÍK SVETLÝCH EXTERIÉROVÝCH PRVKOV

Žiarivý príklad luxusného charakteru modelu I-PACE. Tento balík obsahuje chrómové kryty zrkadiel, lemy okien a zadný difúzor.
DRUHY STRECHY

DRUHY STRECHY

Zdokonaľte štýl svojho modelu I-PACE pomocou pevnej panoramatickej alebo čiernej kontrastnej strechy. Panoramatická sklená strecha zaplavuje interiér prirodzeným svetlom. Čierna kontrastná strecha sa tiahne od predného skla pozdĺž strednej časti strechy k spojleru.
VOLITEĽNÉ DISKY

VOLITEĽNÉ DISKY

Pre Jaguar I-PACE je k dispozícii množstvo diskov kolies. Vyberte si štýl a veľkosť, ktoré dokonale zodpovedajú vašim potrebám a estetickému cíteniu. 18“ disky kolies sú ideálne na predĺženie dojazdu. 22“ disky kolies sú štýlovým doplnkom vozidla.

VOLITEĽNÉ BALÍKY INTERIÉROVÝCH PRVKOV

Užite si lepšie zážitky so svojím modelom I-PACE s radom balíkov výbavy pre interiér.

Balík Technológia kladie dôraz na poskytovanie čo najlepšieho zážitku z integrovaných technológií. Do výbavy modelu I‑PACE pridáva projekčný displej, bezdrôtové nabíjanie so zosilňovačom signálu1 a spätné zrkadlo ClearSight2.
BALÍK TECHNOLÓGIA
BALÍK PRAKTICKOSŤ
BALÍK PRÉMIOVÝCH VYLEPŠENÍ INTERIÉRU
BALÍK PRE STUDENÉ POČASIE

BEZPEČNOSŤ A ASISTENCIA

Navrhnutý tak, aby ste mali väčšie potešenie z jazdy a zároveň si užili dodatočnú bezpečnosť prostredníctvom inovatívnych technológií.

BALÍK ASISTENČNÝCH SYSTÉMOV VODIČA

BALÍK ASISTENČNÝCH SYSTÉMOV VODIČA

Balík asistenčných systémov vodiča obsahuje množstvo jazdných asistentov, vrátane systému monitorovania mŕtveho uhla, systému monitorovania vozidiel jazdiacich vzadu, adaptívneho tempomatu s asistentom riadenia a systému monitorovania kolízie hroziacej zozadu. Všetky sú navrhnuté tak, aby bola jazda jednoduchšia, bezpečnejšia a príjemnejšia.
ZISTITE VIAC

PRISPÔSOBENIE

Vdýchnite svojmu modelu I-PACE osobitý charakter. Nájdite príslušenstvo, ktoré sa dokonale hodí k vášmu životnému štýlu.

PREDNÉ A ZADNÉ LAPAČE NEČISTÔT

Predné a zadné značkové lapače nečistôt Jaguar dopĺňajú línie vášho vozidla, obmedzujú vodnú triešť a poskytujú ochranu pred nečistotami a odletujúcimi kamienkami.
PREDNÉ A ZADNÉ LAPAČE NEČISTÔT
BALÍK STAROSTLIVOSTI O DOMÁCICH MILÁČIKOV A PRÍSTUP
SIEŤ NA PODLAHU DO BATOŽINOVÉHO PRIESTORU
STREŠNÝ NOSIČ NA BICYKLE

KOLEKCIA JAGUAR

Naša exkluzívna ponuka luxusného oblečenia, doplnkov a darčekov sa inšpirovala našimi vozidlami a ich dizajnom.

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

HLAVNÉ PRVKY

HLAVNÉ PRVKY

Čisto elektrické výkonné SUV.
PRESKÚMAJTE HLAVNÉ PRVKY
MODELY JAGUAR I-PACE

MODELY JAGUAR I-PACE

Pozrite si celý modelový rad.
PRESKÚMAJTE MODELY
TECHNICKÉ ÚDAJE

TECHNICKÉ ÚDAJE

Pozrite sa na fakty a čísla.
ZOBRAZIŤ TECHNICKÉ ÚDAJE
ELEKTRICKÝ JAGUAR

ELEKTRICKÝ JAGUAR

Objavte jazdu na elektrinu

1 Len kompatibilné smartfóny.

2 Podlieha miestnym predpisom. Ak vodiči s bifokálnymi alebo multifokálnymi okuliarmi nedokážu ľahko zaostriť na obraz digitálneho spätného displeja ClearSight, môžu kedykoľvek prejsť do režimu spätného zrkadla.

3 Náramok Activity Key možno nabiť približne za jednu hodinu. Batéria následne vystačí až na sedem dní.

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka), alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.

Poznámka: Po zvolení iného stupňa výbavy môžu byť štandardné prvky nahradené inými prvkami. Štandardné prvky sa môžu líšiť aj v závislosti od krajiny, v ktorej bolo vozidlo zakúpené, a od typu motora a prevodovky.