DIZAJN

Nádherný z každého uhla.

DVE STRANY PRÍBEHU

Každá z nich má svoj jedinečný charakter, či už ide o rýdzosť kupé, alebo o slobodný a bezstarostný prístup, ktorý je vlastný kabrioletu.

TALENT PRE VZRUŠENIE

MATICOVÉ LED SVETLOMETY S CHARAKTERISTICKÝMI DENNÝMI SVETLAMI

MATICOVÉ LED SVETLOMETY S CHARAKTERISTICKÝMI DENNÝMI SVETLAMI

Nové, dozadu natiahnuté svetlomety modelu F‑TYPE sú predĺžené a ladia s aerodynamickými líniami vozidla. Animované smerové svetlá sa tiahnu v tvare „J“, čím sa zdokonaľuje vizuálny dojem.
KONCOVÉ SVETLÁ LED

KONCOVÉ SVETLÁ LED

Zadné LED svetlá modelu F‑TYPE obopínajú blatníky a zdôrazňujú mohutný vzhľad vozidla.

EUFORIA ZVNÚTRA

Interiér modelu F-TYPE je vzrušujúcim miestom. Ľahké sedadlá sú pohodlné. Ovládacie prvky sa používajú intuitívne. Ukazovatele sú jasné a jednoduché.

SEDADLÁ

SEDADLÁ

Výkonné sedadlá v modeli F‑TYPE sú nastaviteľné v 12 smeroch, takže si ich môžete nastaviť presne podľa seba. Navyše je tu možnosť vyhrievania alebo chladenia pre ešte väčšie pohodlie.
ATMOSFÉRA

ATMOSFÉRA

Na výber je päť farieb podľa vašej nálady. Prémiové osvetlenie kabíny poskytuje ďalšie možnosti prispôsobenia.

VYBERTE SI SVOJ F‑TYPE

Pri výbere vášho vozidla F-TYPE neexistuje žiadna nesprávna odpoveď. S výberom modelov vrátane nového F-TYPE R-Dynamic Black, z ktorých si môžete vybrať, máme kabriolet alebo kupé, ktoré by mohli byť práve pre vás.

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka), alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.

Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.