VOLITEĽNÉ PRVKY A PRÍSLUŠENSTVO

F‑TYPE. Podľa vašich preferencií.
ZISTITE VIAC

POTEŠENIE Z DETAILOV

Odvážte sa ukázať temnejšiu stránku vášho modelu F‑TYPE s naším balíkom čiernych exteriérových prvkov. Rám prednej mriežky chladiča, lemy okien, predný splitter, bočné vetracie otvory a zadný kryt sú lakované výraznou lesklou čiernou farbou. Medzi ďalšie štýlové prvky do exteriéru patrí skokan Jaguar na kapote a čierne označenie modelu, ktoré ešte viac zdokonaľujú vzhľad tohto atraktívneho športového vozidla.

VÁŠ VÝBER DISKOV KOLIES

UPRAVTE SI MODEL PODĽA SEBA

Pekná súprava diskov kolies dodáva modelu F-TYPE výrazný dynamický a súčasne osobitý, prispôsobený vzhľad. Máme celý rad elegantných zliatinových diskov kolies rozmeru od 18“ do 20" s nádherným dizajnom v rôznych štýloch a prevedeniach.

KOLESÁ

VRCHOLNÍ SÚŤAŽIACI

Klasická voľba pre F-TYPE Coupé.

INTERIÉRY PLNÉ INŠPIRÁCIE

STUDENÝ

STUDENÝ

Teplo v zimnom období zaistí voliteľný balík klimatizácie, ktorý obsahuje vyhrievané čelné sklo, vyhrievaný volant a dvojzónovú klimatizáciu.
ČIERNY

ČIERNY

Privítajte temnú sofistikovanosť. Interiér s balíkom čiernych doplnkov je vybavený čiernymi vetracími otvormi, prístrojovou doskou, spínačmi na dverách a lemami kľučiek, čiernymi lúčmi volantu a rámčekmi spínačov a čiernou rukoväťou na stredovej konzole.
LUXUSNÝ

LUXUSNÝ

Rozjasnite si interiér s balíkom luxusných doplnkov do interiéru. Medzi prvky patrí prémiové osvetlenie kabíny, podsvietené prahy a rozšírená kožená súprava.
PRÉMIOVÝ

PRÉMIOVÝ

Balík Plus ponúka okrem prvkov z balíka Luxus aj kompletné kožené čalúnenie, s ktorým si v celej kabíne užijete dokonalý pôžitok.

VOLITEĽNÉ PRVKY A PRÍSLUŠENSTVO

KRYTY ZRKADIEL – STRIEBORNÉ TKANÉ UHLÍKOVÉ VLÁKNA

KRYTY ZRKADIEL – STRIEBORNÉ TKANÉ UHLÍKOVÉ VLÁKNA

Prvotriedne kryty zrkadiel z tkaných strieborných uhlíkových vlákien majú štýlový vzhľad.
LUXUSNÝ KOBERČEK DO BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

LUXUSNÝ KOBERČEK DO BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Luxusný mäkký koberček do batožinového priestoru v čiernom vyhotovení Jet Black s logom Jaguar. Hustý prémiový vlas s hustotou 2 050 g/m2 s lemovaním Nubuck.
VETERNÝ DEFLEKTOR

VETERNÝ DEFLEKTOR

Veterný deflektor sa ľahko sa montuje aj demontuje. Obmedzuje prievan vzduchu a turbulencie v priestore pre cestujúcich, a to aj pri vysokých rýchlostiach. Dodáva sa s odkladacím vreckom so znakom Jaguar.

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka), alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.

Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.