NOVÉ SUV JAGUAR F‑PACE PLUG‑IN HYBRID

NOVÉ SUV JAGUAR F‑PACE PLUG‑IN HYBRID

Vzrušujúca kombinácia nízkej spotreby plug-in hybridu a výkonu značky Jaguar.

RAD SUV MODELOV F-PACE PLUG-IN HYBRID

S novým modelom F‑PACE Plug‑in Hybrid si vychutnáte nižšiu spotrebu paliva a nulové emisie pri jazde v elektrickom režime (EV).

TECHNICKÉ ÚDAJE MODELU F-PACE PLUG-IN HYBRID

ČAS NABÍJANIA 0 – 80 %

30 minút*


Nabíjanie modelu F-PACE Plug-in Hybrid je praktické a pohodlné aj cestách.

SPOTREBA PALIVA

2,4 l/100 km


Užite si cestu viac s úsporným modelom F-PACE Plug-in Hybrid.

EMISIE

54 g/km


Užite si nižšie emisie CO2 s modelom F‑PACE Plug-in Hybrid.

DOJAZD V REŽIME EV

59 km†‡


Krátke cesty zvládnete bez problémov v elektrickom režime (EV).

OCENENÝ DIZAJN A HYBRIDNÁ TECHNOLÓGIA

Model F‑PACE je jedným z mála vozidiel, ktoré získali ocenenie Svetové auto roka aj Svetový automobilový dizajn roka. Nový Jaguar F‑PACE Plug‑in Hybrid aj naďalej stelesňuje náš etos progresívneho dizajnu a moderného luxusu.

PREČO SA ROZHODNÚŤ PRE F-PACE PLUG-IN HYBRID?

JEDNODUCHÉ NABÍJANIE

JEDNODUCHÉ NABÍJANIE

Či parkujete na cieľovom mieste alebo vozidlo nabíjate po ceste, s rôznymi možnosťami sa môžete pripojiť kdekoľvek.
• Pomocou domácej nabíjačky
• Verejné nabíjačky alebo rýchle jednosmerné nabíjanie*
NIŽŠIA SPOTREBA PALIVA

NIŽŠIA SPOTREBA PALIVA

Jaguar F-PACE Plug-in Hybrid kombinuje akumulátor so zážihovým motorom a poskytuje optimálnu účinnosť
• Elektrický pohon znižuje celkovú spotrebu paliva
MENEJ EMISIÍ

MENEJ EMISIÍ

F-PACE Plug-in Hybrid sa môže pochváliť pôsobivo nízkymi emisiami CO2 s nulovými úrovňami v elektrickom režime (EV), čo môže mať množstvo výhod.
• Nižšie emisie CO2
• Nižšia cestná a spotrebná daň

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

PREJDITE NA ELEKTRINU SO ZNAČKOU JAGUAR

PREJDITE NA ELEKTRINU SO ZNAČKOU JAGUAR

Jednoduché a dostupné nabíjanie, výrazné úspory nákladov a udržateľnejší zážitok z jazdy. Čaká na vás elektrizujúci svet značky Jaguar.
VOĽBA JE NA VÁS

VOĽBA JE NA VÁS

Dynamický, kultivovaný, výkonný. Objavte F‑PACE Plug‑in Hybrid.
ZVOĽTE SI SVOJ MODEL

*Pomocou jednosmernej rýchlonabíjačky s výkonom 32 kW.

Uvedené hodnoty sú vypočítané podľa metodiky NEDC2 na základe oficiálnych testov výrobcu uskutočnených podľa normy WLTP v súlade s legislatívou EÚ. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva sa môžu meniť v závislosti od namontovaných kolies a voliteľných doplnkov. Hodnoty NEDC2 sú vypočítané pomocou vládneho vzorca z údajov WLTP ekvivalentných s údajmi, ktoré by sa získali podľa starej metodiky testovania NEDC. V takom prípade je možné uplatniť správny daňový režim.

Zobraziť údaje WLTP
WLTP je nový oficiálny skúšobný postup EÚ používaný na výpočet štandardizovaných hodnôt spotreby paliva a emisií CO2 osobných vozidiel. Meria spotrebu paliva a energie, dojazd a produkciu emisií. Je navrhnutý tak, aby poskytoval hodnoty bližšie reálnym podmienkam denného používania vozidla. Testuje vozidlá s voliteľnou výbavou prostredníctvom náročnejšieho testovacieho postupu a náročnejšieho charakteru jazdy.


Oficiálne hodnoty spotreby paliva pre modelový rad F-PACE (okrem PHEV) v I/100 km: Kombinovaná spotreba 5,2 – 8,9 Emisie CO2 podľa NEDC2 137 – 202 g/km. PHEV v l/100km: Kombinovaná spotreba 2,4. Emisie CO2 podľa NEDC2 54 g/km. Hodnoty dojazdu na elektrinu sa určili pomocou sériovo vyrábaného vozidla na štandardizovanej trase. Dosiahnutý dojazd sa bude líšiť v závislosti od stavu vozidla a akumulátora, aktuálnej trasy, prostredia a štýlu jazdy. Uvedené hodnoty vychádzajú z oficiálnych testov výrobcu v súlade s legislatívou EÚ. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty emisií CO2, spotreby paliva, energie a dojazd sa môžu meniť v závislosti od rôznych faktorov, napríklad od spôsobu jazdy, okolitých podmienok, zaťaženia a príslušenstva.