JAGUAR E-PACE

VOLITEĽNÉ PRVKY A PRÍSLUŠENSTVO

BALÍKY VOLITEĽNÝCH PRVKOV

Vyberte si zo štyroch rôznych balíkov voliteľných prvkov a prispôsobte si model E-PACE podľa svojho životného štýlu.

BALÍK ČIERNYCH PRVKOV

BALÍK ČIERNYCH PRVKOV

Balík výrazných čiernych prvkov dodáva modelu E-PACE osobitý vzhľad, pričom čierne exteriérové detaily Narvik Black zvýrazňujú všetko – od bočných vetracích otvorov, lemu prednej masky a jej bokov až po charakteristický znak Jaguar a označenia E-PACE.
BALÍK TECHNOLÓGIA

BALÍK TECHNOLÓGIA

S balíkom technologických prvkov budú cesty prepojené a intuitívnejšie než kedykoľvek predtým. Obsahuje vnútorné spätné zrkadlo s technológiou ClearSight, bezdrôtovú nabíjačku zariadení, projekčný displej a interaktívny displej vodiča.
BALÍK PRAKTICKOSŤ

BALÍK PRAKTICKOSŤ

Pre tých, ktorí majú radi dobrodružstvo, je tu balík praktických prvkov, ktorý obsahuje užitočné dodatočné elektrické zásuvky a elektrické dvere batožinového priestoru ovládané gestom. Navyše, systém odomykania bez kľúča a náramok Activity Key umožňujú rýchlejší a jednoduchší prístup k vozidlu.

EXTERIÉROVÉ VOLITEĽNÉ PRVKY

Vytvorte si dokonalý Jaguar E-PACE podľa svojho životného štýlu. Maximálny štýl, pohodlie a praktické prvky podľa vášho vkusu.

DISKY KOLIES

Užite si slobodu a prispôsobte si svoj model E-PACE. K dispozícii sú disky kolies pre každého. V závislosti od zvoleného modelu sú dostupné veľkosti kolies od 17“ do 21“ so štýlovými povrchovými úpravami vrátane lesklej čiernej, diamantom opracovaného povrchu a saténovo sivej úpravy.
DISKY KOLIES
STRECHY
SVETLOMETY

BEZPEČNOSŤ A ASISTENCIA

Najvyššou prioritou v modeli E-PACE je vždy bezpečnosť.

BALÍK ASISTENČNÝCH SYSTÉMOV VODIČA

BALÍK ASISTENČNÝCH SYSTÉMOV VODIČA

Balík asistenčných systémov vodiča je len jedným z voliteľných balíkov. Obsahuje množstvo jazdných asistentov, vrátane systému monitorovania mŕtveho uhla, systému monitorovania vozidiel jazdiacich vzadu, adaptívneho tempomatu a systému monitorovania kolízie hroziacej zozadu. Všetky sú navrhnuté tak, aby bola jazda jednoduchšia, bezpečnejšia a príjemnejšia.
ZISTITE VIAC

PRISPÔSOBENIE

Užite si slobodu a prispôsobte si model E-PACE.

PALUBNÁ KAMERA

Palubná kamera Jaguar zaznamenáva udalosti počas jazdy a nehody. Je navrhnutá tak, aby sa dala bezproblémovo integrovať do kabíny a elektrického systému vozidla.
PALUBNÁ KAMERA
OSVETLENÉ NÁSTUPNÉ PANELY
MASKA CHLADIČA VO FARBE SHADOW ATLAS S LESKLÝM ČIERNYM LEMOM
NOSIČ NA BICYKLE UPEVŇOVANÝ NA ŤAŽNÉ ZARIADENIE

KOLEKCIA JAGUAR

Naša exkluzívna ponuka luxusného oblečenia, doplnkov a darčekov sa inšpirovala našimi vozidlami a ich dizajnom.

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

HLAVNÉ PRVKY

HLAVNÉ PRVKY

Vzhľad, agilita a dynamická jazda.
PRESKÚMAJTE HLAVNÉ PRVKY
MODELY JAGUAR E‑PACE

MODELY JAGUAR E‑PACE

Tu nájdete kompletný modelový rad so širokou ponukou špičkových dizajnov, zariadení na podporu výkonu a voliteľných technológií.
PRESKÚMAJTE MODELY
TECHNICKÉ ÚDAJE

TECHNICKÉ ÚDAJE

Preskúmajte bližšie detaily. Získajte viac informácií o výkone motora, rozmeroch a spotrebe paliva.
ZOBRAZIŤ TECHNICKÉ ÚDAJE
GALÉRIA

GALÉRIA

Základnou črtou našich vozidiel bol vždy mimoriadny cit pre detail. Model E-PACE je synonymom kultivovanosti, praktickosti a sebavedomej jazdy.
ZOBRAZIŤ GALÉRIU