JAGUAR E-PACE

HLAVNÉ PRVKY

ZOBRAZIŤ GALÉRIU

VÝKON

Vďaka ponuke motorov a zdokonalenej jazdnej dynamike prináša model E-PACE dokonalú rovnováhu medzi štýlom a výkonom.

PLUG‑IN HYBRID

PLUG‑IN HYBRID

V elektrickom (EV) režime má Jaguar E-PACE Plug-in Hybrid (PHEV) dojazd až 62 km††, takže je ideálny pre každodenné jazdy v meste. S benzínovým motorom určeným pre dlhšie cesty je model E-PACE Plug-in Hybrid ideálne kompaktné SUV.

TECHNICKÉ ÚDAJE MODELU E-PACE PLUG-IN HYBRID

ČAS NABÍJANIA 0 – 80 %

30

minút*

Nabíjanie modelu E-PACE Plug-in Hybrid je praktické a pohodlné aj cestách.

SPOTREBA PALIVA

1,4 – 1,6

l/100 km ††

Užite si cestu viac s úsporným modelom E-PACE Plug-in Hybrid.

EMISIE

32 – 36

g/km††

S modelom E‑PACE Plug-in Hybrid si užijete znížené emisie CO2.

DOJAZD V REŽIME EV

59 – 62

km††

Krátke cesty zvládnete bez problémov v elektrickom režime (EV).

Bez ohľadu na to, pre ktorý model sa rozhodnete, E-PACE ponúka množstvo jazdných funkcií, ktoré zdokonalia každú cestu.

POHON VŠETKÝCH KOLIES

POHON VŠETKÝCH KOLIES

Systém pohonu všetkých kolies (AWD) inteligentne riadi pomer krútiaceho momentu prenášaného na prednú a zadnú nápravu, aby zaistil výkon v širokom rozsahu podmienok. Pohon všetkých kolies vylepšuje dynamickú ovládateľnosť vďaka optimalizácii priľnavosti a v nepriaznivých podmienkach zaisťuje väčšiu stabilitu, aby ste si mohli užívať svoju cestu bez prerušenia.
JAZDNÉ VLASTNOSTI

JAZDNÉ VLASTNOSTI

Jedinečná rovnováha medzi dynamikou a jazdným komfortom – objavte vzrušenie z riadenia SUV značky Jaguar. Široká ponuka zdokonalených motorov vrátane hybridných technológií znamená, že si určite vyberiete.
SYSTÉM ADAPTÍVNEJ DYNAMIKY

SYSTÉM ADAPTÍVNEJ DYNAMIKY

Voliteľný systém adaptívnej dynamiky monitoruje polohu kolies a pohyby karosérie, aby zaistil precíznu dynamiku a pružnú jazdu. Tuhosť tlmičov sa upravuje s ohľadom na optimálnu rovnováhu medzi komfortom, kultivovanosťou a obratnosťou vozidla. ​
KONFIGUROVATEĽNÝ DYNAMICKÝ SYSTÉM

KONFIGUROVATEĽNÝ DYNAMICKÝ SYSTÉM

Ak chcete zvýšiť kultivovanosť jazdy a komfort alebo výkonnosť vozidla, konfigurovateľný dynamický systém vám umožní prispôsobiť si charakteristiku plynového pedála, body radenia prevodovky, nastavenia riadenia a zavesenie kolies modelu E-PACE podľa vlastných jazdných preferencií.

TECHNOLÓGIE

"Intuitívne technológie modelu E‑PACE – vrátane Pivi, nášho palubného informačno-zábavného systému – sú rýchle a je radosť ich používať. Auto a vodič sa spoja v jedno a E-PACE bude pripravený vyraziť spolu s vami.

JEDNODUCHOSŤ AKO ŠTANDARD

Medzi štandardné prvky systému Pivi patrí:
• 11,4“ dotykový displej
• Digitálne rádio DAB
• Rozhranie s novým dizajnom
• Apple CarPlay®1
• Android AutoTM2
• Aplikácia Remote3

Aktualizujte na systém Pivi Pro4 a vo vozidle budete mať k dispozícii najnovšiu umelú inteligenciu, ktorá poskytuje rôzne funkcie, napríklad navigačný systém so schopnosťou samostatného učenia, aby ste si užili úplne pripojenú jazdu.
JEDNODUCHOSŤ AKO ŠTANDARD
STRUČNÉ INFORMÁCIE
AUDIOSYSTÉM MERIDIAN

PRAKTICKOSŤ A BEZPEČNOSŤ

Bez ohľadu na to, pre ktorý model sa rozhodnete, E-PACE ponúka množstvo jazdných funkcií, ktoré zdokonalia každú cestu.

VNÚTORNÉ SPÄTNÉ ZRKADLO S TECHNOLÓGIOU CLEARSIGHT

VNÚTORNÉ SPÄTNÉ ZRKADLO S TECHNOLÓGIOU CLEARSIGHT

Vnútorné spätné zrkadlo ClearSight poskytuje celkom nerušený výhľad zo zadnej časti vozidla. Táto moderná technológia naživo prenáša video z kamery namontovanej na streche modelu E-PACE, čím zabezpečuje neustálu viditeľnosť bez ohľadu na to, čo je za vami.
ÚLOŽNÉ RIEŠENIA V INTERIÉRI

ÚLOŽNÉ RIEŠENIA V INTERIÉRI

Estetické línie športového vozidla E-PACE ukrývajú veľký batožinový priestor a dokonalé úložné priestory vo svojej triede. S priestrannou odkladacou schránkou a hlbokými priehradkami v predných dverách budete mať nevyhnutné veci vždy po ruke, zatiaľ čo do veľkého batožinového priestoru sa zmestí všetko potrebné na dlhšie cesty.
PRÉMIOVÉ LED SVETLOMETY

PRÉMIOVÉ LED SVETLOMETY

Prémiové LED svetlomety sú vybavené dennými svetlami s dvojitým charakteristickým podpisom v tvare „J“, vďaka čomu vás bude dobre vidno aj za jasného dňa. S prednými a zadnými animovanými smerovými svetlami, ktoré sú v štandardnej výbave, môžete jazde dodať nádych dynamiky.
BEZDOTYKOVÉ ELEKTRICKÉ OVLÁDANIE DVERÍ BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

BEZDOTYKOVÉ ELEKTRICKÉ OVLÁDANIE DVERÍ BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Elektrické dvere batožinového priestoru ovládané gestom vám umožňujú otvárať a zatvárať batožinový priestor bez toho, aby ste museli vybrať diaľkový ovládač alebo sa dotknúť vozidla. Kopnite nohou pod zadnú časť vozidla a dvere batožinového priestoru sa otvoria alebo zatvoria.
ASISTENČNÉ SYSTÉMY PRE VODIČA

ASISTENČNÉ SYSTÉMY PRE VODIČA

Jaguar E-PACE je vybavený funkciami asistencie pre vodiča, ktoré uľahčujú jazdu po meste a parkovanie. Príjemnejšia je aj jazda po diaľniciach. Tieto technológie zdokonaľujú jazdu, pretože odbúravajú stres.
ZISTITE VIAC

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL

Prispôsobte si E-PACE podľa svojich preferencií prostredníctvom ponuky modelov, motorov a balíkov výbavy.

PRISPÔSOBTE SI SVOJ JAGUAR E-PACE

Pred prispôsobením vozidla a výberom laku, diskov kolies a príslušenstva do interiéru si vyberte model, motor a balík výbavy.

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

MODELY JAGUAR E‑PACE

MODELY JAGUAR E‑PACE

Tu nájdete kompletný modelový rad so širokou ponukou špičkových dizajnov, zariadení na podporu výkonu a voliteľných technológií.
PRESKÚMAJTE MODELY
TECHNICKÉ ÚDAJE

TECHNICKÉ ÚDAJE

Preskúmajte bližšie detaily. Získajte viac informácií o výkone motora, rozmeroch a spotrebe paliva.
ZOBRAZIŤ TECHNICKÉ ÚDAJE
VOLITEĽNÉ PRVKY A PRÍSLUŠENSTVO

VOLITEĽNÉ PRVKY A PRÍSLUŠENSTVO

Pridajte štipku vlastného štýlu alebo vybavte svoj model E‑PACE praktickým príslušenstvom. Vďaka našej širokej ponuke príslušenstva si môžete svoje vozidlo prispôsobiť presne podľa seba.
ZOBRAZIŤ VOLITEĽNÉ PRVKY A PRÍSLUŠENSTVO
GALÉRIA

GALÉRIA

Základnou črtou našich vozidiel bol vždy mimoriadny cit pre detail. Model E-PACE je synonymom kultivovanosti, praktickosti a sebavedomej jazdy.
ZOBRAZIŤ GALÉRIU


Pozrite si hodnoty WLTP
Uvedené hodnoty vychádzajú z oficiálnych testov výrobcu uskutočnených v súlade s legislatívou EÚ a s úplne nabitým akumulátorom. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty emisií CO2, spotreby paliva či energie a dojazdu sa môžu meniť v závislosti od rôznych faktorov, napríklad od spôsobu jazdy, okolitých podmienok, zaťaženia, namontovaných diskov kolies a príslušenstva, aktuálnych podmienok na trase a stavu akumulátora. Údaje o dojazde platia pre sériové vozidlo na štandardizovanej trase.

1 Vaše vozidlo je pripravené pre Apple CarPlay. Služby, ktoré ponúka systém Apple CarPlay, závisia od dostupnosti jeho funkcií vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

2 Vaše vozidlo je pripravené pre Android Auto. Služby, ktoré ponúka funkcia Android Auto, závisia od dostupnosti vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.android.com/auto/.

3 Aplikácia Remote zahŕňa predplatené služby, ktoré si môžete predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar. Aplikáciu Remote si budete musieť stiahnuť z obchodu Apple App Store/Google Play Store.

4 Pripojená navigácia bude vyžadovať ďalšie predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar.

5 V niektorých krajinách sa vyžaduje montáž čelného skla tlmiaceho slnečné žiarenie.

6 Platia zásady férového využívania. Súčasťou je 1-ročné predplatné, ktoré možno predĺžiť po počiatočnom období.

7 Platia zásady férového využívania. Po využití 20 GB dát v rámci mesiaca sa rýchlosť prenosu dát a funkcie vo vozidle môžu po zvyšok mesiaca obmedziť. Podrobné informácie o zásadách férového využívania súvisiacich s touto funkciou nájdete v podmienkach a ustanoveniach pre systém InControl Pivi Pro na adrese www.jaguar.com/pivi-pro-terms. Čas prehrávania závisí od poskytovateľa streamovacích služieb a rozlíšenia videoobsahu. Pre prehrávaní HD videa sa výrazne zvýši spotreba dát.

8 Čas prehrávania závisí od poskytovateľa streamovacích služieb a rozlíšenia videoobsahu. Pre prehrávaní HD videa sa výrazne zvýši spotreba dát. Súčasťou je 1-ročné predplatné, ktoré možno predĺžiť po počiatočnom období.

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka) a krajiny, alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.

Zabudované funkcie by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.

Funkcie, voliteľné prvky a služby tretích strán v rámci systémov Pivi a InControl a ich dostupnosť sa v jednotlivých krajinách líšia – informácie o dostupnosti v danej krajine a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu vozidiel Jaguar. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov.

Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Môžu platiť podmienky koncového používateľa Apple Inc.

Android Auto je ochranná známka spoločnosti Google LLC.

Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zariadenie „three fields“ sú ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.

NanoeTM je ochranná známka spoločnosti Panasonic Corporation.