INTERIÉR

XJ prináša výnimočný štandard v oblasti technológií, luxusu a komfortu, počnúc 10-palcovou dotykovou obrazovkou až po ručne vyrábané drevené obloženie. Objavte kvalitu remeselného spracovania prostredníctvom interiéru, ktorým sa XJ odlišuje od iných vozidiel.

POZRITE SI FILM

Vozidlá, ktoré môžete vidieť vo videách na tejto webovej lokalite, nemusia presne zodpovedať najnovším zmenám a vylepšeniam. O aktuálnych technických údajoch sa informujte u miestneho predajcu Jaguar.

POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
Url
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
Url
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
Url
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti
Url

Interiér modelu XJ je technologicky vyspelý a zároveň luxusný. Vďaka kvalite remeselného spracovania sa celá kabína modelu XJ odlišuje, pričom na výber je široká paleta farieb, materiálov a povrchových úprav, takže v interiéri sa odráža priezračnosť a čistota exteriéru. Model XJ je taktiež vybavený najnovšou technológiou na pripojenie, aby ste mali stále k dispozícii informácie a možnosti zábavy.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
CHARAKTERISTICKÉ PRVKY
MIESTO, KDE SA DÁ DÝCHAŤ
V interiéri modelu XJ zdôrazňuje dojem z priestoru panoramatická strecha a ručne opracovaný obklad interiéru, ktorý obklopuje kabínu. Pocit luxusu zdôrazňujú zaujímavé športové prvky. Fosforovo modré osvetlenie vytvára elegantný finálny prvok. V modeli XJ sa preto nikdy nebudete iba prepravovať, ale necháte sa unášať.
INÝ ROZMER
Modely XJ s predĺženým rázvorom posúvajú luxus priestoru na vyššiu úroveň bez kompromisov v oblasti nádherného a štýlového exteriéru. Vďaka priestoru pre nohy s dĺžkou vyše jedného metra pre cestujúcich na zadných sedadlách vytvára tento model ideálne prostredie. kde môžete pracovať, vychutnávať si celý rad možností zábavy alebo sa jednoducho natiahnuť a odpočívať.
DOKONALÉ REMESELNÉ SPRACOVANIE
Na opierkach hlavy vo verzii XJ50 sa nachádza reliéfne logo skáčuceho Jaguára. Hĺbkotlač na palubnej doske a lakťovú opierku medzi prednými sedadlami zdobí logo XJ50. Lesklé drevené obloženie Gloss Shadow Walnut vytvára v kabíne výrazný kontrast.
KAŽDÝ DETAIL JE STAROSTLIVO PREMYSLENÝ
Priestranná zadná časť kabíny modelu XJ vás bude rozmaznávať. Možno ju obohatiť o individuálne, sklápateľné 10-palcové HD displeje s ostrým obrazom a stredovú lakťovú opierku s ovládacími prvkami multimédií a predných a zadných sedadiel, a s užitočným odkladacím priestorom. Vyklápacie stolíky na operadlách, LED svetlá na čítanie, sklápateľné opierky na nohy a elektricky ovládateľné bočné žalúzie vzadu sú k dispozícii pre komfort, pohodlie a súkromie.
PRVKY INTERIÉRU
NEODMYSLITEĽNÉ DETAILY
Na opierkach hlavy sa vo verziách XJ Premium Luxury, Portfolio, XJ50 a Autobiography nachádza reliéfne logo skáčuceho Jaguára. Model XJR575 sa môže pochváliť charakteristickým logom „575“ vyšitým na predných aj zadných sedadlách.
ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
OSVETLENÉ NÁSTUPNÉ PANELY
Elegantné hliníkové nástupné prahové panely* sa po otvorení dverí vodiča alebo spolujazdca rozsvietia. Exkluzívne nástupné panely s logom v modeli XJ50 vás zasa priam vtiahnu do štýlovej kabíny. Obidve súpravy nástupných panelov zvýrazňuje jemné fosforovo modré osvetlenie.
ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
DVOJITÉ PREŠÍVANIE
Dvojité prešívanie použité naprieč modelom XJ poskytuje trvácnosť a predstavuje nepochybný dôkaz kvality typickej pre značku Jaguar. Vo vybraných modeloch možno zvoliť prešívanie vo farebnom kontraste ku koži sedadiel a obloženiu dverí, ktoré dodáva interiéru osobitý vzhľad.
OZDOBNÝ TEXT
Ak chcete vytvoriť interiér s osobitým vzhľadom, podľa vašich požiadaviek možno zhotoviť ozdobný text.
VÝNIMOČNÝ LUXUS
PREŠÍVANÁ KOŽA DIAMOND
V modeloch XJ Portfolio, Autobiography a XJ50 nájdeme kožené čalúnenie s dômyselným vzorom prešívania Diamond, ktoré tvorí luxusnú záverečnú bodku za celým dizajnom.
TECHNOLÓGIA V POZADÍ
Multifunkčné sedadlá v modeli XJ umožňujú úplnú kontrolu nad pohodlím pri sedení. Predné aj zadné sedadlá sú elektricky nastaviteľné, takže dokonalá poloha sedadla je na dosah stlačením jediného tlačidla. Dokonca aj po mnohých hodinách za volantom vystúpite z modelu XJ svieži a ostražití.
POZRITE SI FILM
yt:ak9gglq5XL4
POD LUPOU
Pohľad zvnútra modelu XJ je výnimočný: panoramatická strecha so sklom odrážajúcim tepelné žiarenie sa tiahne dozadu ponad zadné sedadlá. Sklo filtruje UV žiarenie a zaplavuje interiér prirodzeným svetlom, takže v ňom vytvára nádherne vzdušné, závideniahodne priestranné prostredie a vďaka účinnému tónovaniu aj s veľkou dávkou súkromia.
POZRITE SI FILM
yt:1rf5SYm8ihs
PRISPÔSOBENÝ LUXUS
Moderná a luxusná kabína modelu XJ bola vytvorená s cieľom vybudiť zmysly. Interiér si môžete prispôsobiť výberom požadovaných materiálov a vyhotovenia, aby zodpovedal vašim náročným potrebám. Vďaka obrovskej ploche čalúnenej mäkkou kožou a nádherným dyhám vyžaruje z modelu XJ typická a luxusná atmosféra.

Model XJ je špičkový sedan značky Jaguar. Je to dokonalá kombinácia špičkových technológií, športového a dynamického vozidla, a veľkolepého luxusu. Využite náš konfigurátor a vytvorte si svoj dokonalý model XJ.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL

*Funkcie a ich dostupnosť sa môžu líšiť podľa výbavy vozidla a trhu. Viac informácií vám poskytne miestny predajca Jaguar.