EXTERIÉR

XJ poskytuje pravý luxus. K dispozícii je množstvo farieb a kolies, napríklad exkluzívne pre model XJ50 sú to zliatinové kolesá s 5 delenými lúčmi (štýl 5045) s lesklým čiernym diamantom opracovaným povrchom.

Autoritatívny, elegantný a silný. Model XJ má tvar slzy stvorený pre optimálnu aerodynamickú účinnosť, čím sa znižuje odpor vzduchu na minimum, zlepšuje sa akcelerácia, znižuje spotreba paliva a emisie CO2.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
PREJAVTE SA

Na model XJ v pohybe je radosť pozerať sa. Dokonca aj keď stojí, dokáže vám zvýšiť tep. Jeho silný charakter sa odráža v nízkom, širokom postoji a v dlhej, natiahnutej bočnej línii. Vďaka spojeniu zdokonalených dynamických línií a vytvarovanej elegancie je model XJ dokonalým stelesnením prísľubu spoločnosti Jaguar týkajúceho sa dramatického, dynamického a čistého dizajnu.

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY
INTELIGENCIA V POHYBE
V modeli XJ ožíva dizajnové a konštruktérske umenie. Predná časť vozidla je odvážna a sebavedomá, s pôsobivou zvislou prednou sieťovinovou mriežkou chladiča. Po bokoch mriežky sa nachádzajú energeticky úsporné Full LED svetlomety a športové denné svetlá s dizajnom „dvojitého J“, charakteristickým pre značku Jaguar.
Pozrite si film
yt:setf9Ri68G4
OKAMŽITE ROZPOZNATEĽNÝ Z ĽUBOVOĽNÉHO UHLA
V zadnej časti sa nachádzajú výrazné koncové svetlá s charakteristickými LED svetlami v tvare „J“ a eliptické koncovky výfuku, ktoré zvýrazňujú výkon a agilitu modelu XJ.
SPRACOVANIE NÁRAZNÍKOV
XJ50 používa predný a zadný nárazník z verzie XJ Autobiography, čím ďalej zvýrazňuje rozhodný štýl vozidla. Predný nárazník dotvárajú chrómové obruby nasávacích otvorov a čierna mriežka chladiča.
ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
PLÁVAJÚCA LÍNIA STRECHY
Zadné sklo sa hladko ovíja okolo vozidla a vytvára plávajúcu líniu strechy, ktorá zdôrazňuje dlhý, nízky a široký profil modelu XJ.
JAGUAR XJ R-SPORT

Model XJ R-Sport sa vyznačuje dynamickými štýlovými detailmi, medzi ktoré patrí lesklá čierna mriežka, zadný a predný difúzor, bočné prahy v štýle „R“ a zadný spojler.

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL

Model XJ je špičkový sedan značky Jaguar. Je to dokonalá kombinácia špičkových technológií, športového a dynamického vozidla, a veľkolepého luxusu. Využite náš konfigurátor a vytvorte si svoj dokonalý model XJ.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
Url
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
Url
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
Url
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti
Url